Obliba LED osvětlení je stále vyšší. LED technologie přináší domácnostem výrazné úspory v oblasti spotřeby elektrického proudu spotřebovaného na osvětlení. Úspory mohou být až několik desítek procent ročně, což už rozhodně není zanedbatelné množství. Jednotlivé prvky LED osvětlení mohou být využity v celém interiéru, a to jak pro centrální osvětlení, tak pro doplňkové druhy. My se v dnešním článku zaměříme na LED lampičky. Představíme si 2 konkrétní modely, které se hodí na každý stolek.

 

Jiná pro noční stolek, jiná pro pracovní stůl

LED lampičky se liší svou konstrukcí, provedením i schopnostmi. Na základě těchto rozdílů se dále specializuje jejich využití. LED lampičky, které si nyní představíme, budou obě odlišné. Jedna se svými schopnostmi hodí na pracovní stůl, druhá na noční stolek. Obě lampičky byly vybrány z nabídky specializované společnosti Ledsolution.cz.

 

_vyrp12_89008904L_1

Na pracovní stůl polohovací lampa

Ideální volbou pro pracovní stoly je LED polohovací lampa. Proč? Důvodů je hned několik. Lampička má širokou plochu osvětlení, což je u psacích a pracovních stolů zapotřebí. Je vyrobena z odolných materiálů a má tedy dlouhou životnost. Lampička disponuje ohebnými klouby. Je tedy možné ji nastavovat do mnoha různých poloh, přesně podle aktuální potřeby. Lampička ihned po zapnutí dosahuje maximální hodnoty světla, netrvá tedy několik vteřin, než dosáhne plného výkonu, ale plný výkon je okamžitý.

 

Na noční stolky LED lampa s displejem

Pro noční stolky jsou u lampiček zapotřebí odlišné parametry a přednosti, než u lampiček pro pracovní stoly. Ideální variantou do všech ložnic a pokojů je tedy LED lampička s displejem. Tato multifunkční lampička v první řadě disponuje příjemným světlem ve studené bílé barvě ve dvou úrovních jasu. I tuto lampičku lze pohodlně polohovat a rameno disponuje 18-ti diodami. Osvětlení je tedy dokonalé i pro čtení. Oceníte ale především i displej, který neustále ukazuje aktuální čas a také teplotu v místnosti. Lampička se zaklapnutí horní části promění v přenosnou, dobíjecí svítilnu. Posvítíte si s ní jak po cestě na toaletu, tak při letním stanování.

Detailní informace o jednotlivých modelech najdete na www.eshop.ledsolution.cz.

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno