V Rusku objevili sílu šungitu již dávno, do České republiky se dostává až nyní. Šungit je výjimečný kámen s ještě výjimečnějšími vlastnostmi. Umí ochránit před negativními vlivy okolí, pomáhá čistit vodu, umí léčit a ještě mnohem více. Prosím, seznamte se..

Síla uhlíku má různé podoby

Šungit je uhlíková hornina. Jméno dostala po vesnici Šuňga, která leží na břehu Oněžského jezera – zde byla totiž tato 2 miliardy stará hornina objevena. Na první pohled zujme šungit čistě černým vzhledem, díky kterému působí velmi tajemně. Více než jeho vzhled jsou ale zajímavější jeho účinky. Bylo zjištěno, že šungit pozitivně působí na lidské zdraví, umí vyčistit vodu a vědci odhalili i jeho schopnost eliminace škodlivého působení od elektrospotřebičů. V Rusku dokonce existují i šungitové lázně. Abyste sílu šungitu poznali, nemusíte cestovat až do Ruska. Šungit je k dostání i u nás a to hned v několika podobách.

_ungit2-600x600

Šungit a jeho podoby

Koupit si můžete například šungit ve tvaru malé pyramidy. V této podobě slouží k rušení geopatogenních zón, napomáhá harmonizaci prostředí a k pohlcování elektromagnetického záření od počítačů či televize. K dostání je také Šungit drť, která je určena k čištění a posílení vody, působí totiž jako přírodní filtr. Zajímavostí je šungitový plátek na mobil, který chrání před škodlivým elektromagnetickým vyzařováním mobilů. Na přístroj ho uchytíte pomocí lepící pásky, kterou je plátek opatřený. K dostání jsou také speciální krémy se šungitem. Výborný je Bišungit krém se šungitem, který je skvělým pomocníkem při léčbě plísní – zejména plísní na nehtech.

 fota-sarka3_330-600x600

Objevte blahodárnou sílu šungitu i vy. Tyto a další produkty najdete na www.knihydobra.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno