Navrhnout slušivé šaty nebo vkusnou halenku tak, aby seděla i postavám oblejších tvarů není tak jednoduché. Krabacení látky nebo záševky na nesprávných místech mohou naopak kila ještě přidat. Jaká pravidla by mělo dodržovat oblečení navržené pro poctivou slovanskou postavu a kde koupíte to opravdu elegantní a módní?

 

Nápad je polovina úspěchu

V šatníku vaší babičky nebo tety by se jistě modelů pro baculaté postavy našlo hodně. Často jde však o podivnou směs psychedelických vzorů, které ze své nositelky díky ramenním vycpávkám a nevyhovujícímu střihu udělají krabici. Podobné faux pas už dávno není v módě, přesto ho některé obchody vytrvale nabízejí. Jak by tedy mělo oblečení pro plnější křivky vypadat?

Návrháři originální české módní značky pro plnoštíhlé Modestia s.r.o. pracují především s kvalitními materiály, které svou strukturou a zpracováním postavě nepřidávají na objemu, ale naopak ji elegantně zahalují. Rafinovaně umístěné záševky a tvarující střihy u modelů Modestia nenápadně skryjí problémové partie zadečku, bříška nebo paží a nechají naopak vyniknout typicky ženské linii živůtku a pasu.

dara-tr-triko-3-4-rukav

Od společenského oblečení až po noční košile

Ženy chtějí být krásné v každé situaci. Právě proto koupíte v e-shopu www.modestia.cz oblečení pro každou příležitost. Vyberou si tu milovnice sympaticky střižených šatů, vyznavačky domácí pohody i nastávající maminky. Nezáleží na tom, jaký typ postavy máte, určitě tu narazíte na módní oblečení, které se bude hodit právě pro vás.

Potěší jistě i přehledné třídění kategorií, sezónní slevy a jednoduchý filtr velikostí. Při nákupu nad 1500 Kč vám zboží navíc doručí zdarma až domů. Dejte svému šatníku nový náboj a užijte si luxus výběru oblečení pro plnoštíhlé podle vaší osobnosti nebo momentální nálady. Díky skvělým cenám v e-shopu Modestia si to můžete bez obav dovolit!

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno