Určitě už vás někdy napadlo, že byste mohla svému partnerovi předvést opravdu dráždivý a smyslný striptýz. Neposlušné spodní prádlo ale někdy dokáže připravit nervózním rukám pěkně horké chvilky. Jak tedy zkrotit podprsenku a vypadat přitom maximálně sexy?

 

Dráždivě smyslná až do poslední chvíle

A je to tady. Podařilo se vám shodit sukni a ani trochu vás nerozházelo ani tričko převléknuté přes hlavu. Ale co teď s podprsenkou? Tak nějak podvědomě tušíte, že vyprostit ruce z ramínek a přetočit podprsenku zapínáním dopředu asi nebude to pravé ořechové…

Nejspíš vás trochu zklamu, když řeknu, že bez nácviku se neobejdete, ale je to tak; opakování je matka moudrosti. Moderní rafinované podprsenky jsou hřebem každé erotické chvilky. Musíte se je proto naučit rozepínat jednou rukou – vzadu, samozřejmě. Trénujte třeba ráno nebo večer, než si vlezete do sprchy. Umíte? Tak jdeme dále.

Podprsenku samozřejmě ze sebe nesmíte sundat jen tak. I když zapínání povolí, vezměte svá ňadra do obou rukou a ještě si s nimi chvíli hrajte. Pak se otočte zády k partnerovi a teprve tehdy podprsenku ladně svlékněte. Pokud máte dobrou mušku, může ji přes rameno hodit k partnerovi. Až se otočíte, budou vaše dlaně ještě pořád prsa zakrývat, odhalení přijde až po pár dalších taktech oblíbené hudby.

 

Krajková něžnost třešňových květů

Jestliže pro své soukromé vystoupení hledáte opravdu jedinečný kousek spodního prádla, určitě vás zaujme Axama podprsenka Sakura. Éterická prolamovaná černá krajka na romanticky růžovém podkladu působí opravdu jedinečně. Černá a růžová barva totiž vzájemně vytváří dokonalý kontrast a lichotí jakémukoli odstínu pokožky. Nechybí ani romantické mašličky a vkusné řasení krajky na bocích. Vyztužené košíčky navíc ňadra elegantně vymodelují a přizvednou. Samozřejmostí jsou kvalitní nekousavé materiály a možnost zakoupení kalhotek nebo tang ve stejném vzoru. Oddejte se romantice třešňových květů a překvapte s nimi sebe i svého partnera

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno