Jestli se něčemu u nás ve firmě SERVIS LIPKA, odborné čištění koberců Praha 7, divíme, tak tomu, jak to, že stále většina úklidových firem může ještě nabízet svým zákazníkům „službu“ v podobě čištění koberců zastaralou a neúčinnou extrakční metodou (která většině zákazníků přináší spíše problémy než úlevu od čištění koberců, což je ve výsledku docela ironie). Tato technologie je dávno přežitá a naprosto nevhodná pro skutečně dokonalé a kvalitní vyčištění koberce. Vstříknutí chemie do koberce a rychlé odsátí v žádném případě nemůže zajistit kvalitní vyčištění koberců. Používaná chemie není zdaleka tak kvalitní a nemá vůbec šanci působit v hluboké struktuře koberce, neboť zde navíc zcela chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování, a proto po zaschnutí zůstávají nejen nevzhledné fleky, ale i nevábný tvar.

Mnohé klienty pravděpodobně láká nižší cena, která je sice opravdu nižší od naší strojové kotoučové metody čištění, nicméně koberec Vám spíše zničí, než vyčistí. Její nižší cena je způsobena tím, že není tak náročná, ale také je potom jasné, že koberec pořádně nevyčistí, takže investovat do tohoto druhu čištění je opravdu neefektivní. Každopádně pokud klienti oprávněně požadují za své peníze kvalitu, je rozhodnutí zcela jednoduché a jednoznačné. Ceny za naše služby také odpovídají kvalitě, za kterou je nabízíme. Víme, že když už se klient rozhodne do něčeho investovat, požaduje také adekvátní výsledek. A na to se my v A SERVIS zaměřujeme nejvíce. Na kvalitu našich služeb, abychom naší službou čištění koberců Praha zajistili spokojenost našich zákazníků.

Na mytí oken doporučuji firmu „Výškové práce Praha 7“

Nedávno jsme vyzkoušeli mytí oken od úklidové firmy A SERVIS LIPKA, mytí oken Praha 7, čištění fasád, výškové práce a nemůžeme si ji vynachválit. Už delší dobu jsme si chtěli nechat umýt okna, protože to řeknu narovinu, my s manželem jsme na to prostě moc líní. Zas na druhou stranu oba dva hodně pracujeme a vyděláme si na to, takže v tom nevidím žádný problém. Sice se nám do toho neustále plete tchýně, že kdybychom něco víc dělali, tak hrozně moc ušetříme, že hrozně utrácíme a kdesi cosi. Ale peníze budou a já nebudu. To ten volný čas radši s manželem strávíme jinak, než zrovna s hadrem v ruce u oken. Zvlášť, když A SERVIS nabízí skvělé služby, že se pak těmi horšími věcmi, jako jsou právě okna nebo třeba koberce, už nemusíte vůbec zabývat.

46188631 - loft apartment interior design with panoramic window. living room with grey hanging lamp upper white low table. 3d render

Okna totiž pracovníci A SERVISU myjí naprosto perfektně. A věřím, že i kdybych se fakt hodně snažila, tak takhle ta okna stejně nikdy neumyji. A manžel už vůbec ne. Navíc po použití jejich impregnace na sklo vydrží okna čistá velmi dlouho, takže ani nemůžu říct, že bych okna nechávala špinavá a neumytá, protože se už prostě tolik nešpiní. Tímto bych chtěla službu mytí oken Praha všem doporučit, protože je zárukou kvality, která se dneska na přeplněném trhu všelijakých úklidových společností špatně hledá. Navíc A SERVIS nabízí i celou řadu dalších služeb, které jsme už stihli vyzkoušet, například čištění koberců a musím říct, že koberce teď vypadají jako nové. Fakt nádherně prokoukly. Ceny služeb mi taky připadají přijatelné, takže vše sečteno a podtrženo, můžu všem tuhle úklidovou firmu jenom doporučit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno