Hlavní výhody postele z masivu

Postele z masivu jsou opředené celou řadou bezkonkurenčních výhod, jejichž potenciál známe již po celá desetiletí. Hned prvním znakem je, že postele z masivu zkrátka nevržou a to ani po několika letech používání. Jde totiž o čistou práci se dřevem, takže vás ani vašeho spolunocležníka nebudou v průběhu spaní rušit žádné nežádoucí zvuky.

000007-104966

Tyto aspekty ocení především milenci při svých postelových hrátkách. Postele z masivu jsou tak určené pro osoby s vyšší váhou, jelikož se zde nemusíte obávat nadměrného opotřebení. Právě z těchto důvodů nehleďte na počáteční cenu, která je vykoupena dlouhou životností.

 postel-z-masivu-california-01-400%20

Zdravotně nezávazné postele z masivu

Postele z masivu jsou vyrobené bez jakékoliv rakovinotvorné příměsi a látek vyvolávající nežádoucí projevy v organismu. Jsou tak zdravotně nezávadné, což se u lepené dřevotřísky z formaldehydu říci nedá. Tento typ nábytku je tak vhodný jak pro alergiky, tak i pro astmatiky. Asi jen velmi těžko naleznete vhodnější kus nábytku do dětského pokoje. Pokud vsadíte na společnost Bogartech, zavezou vám vámi vybranou postel přímo do vašeho bytu a tam jí na místě určení smontují. Navíc získáte celoživotní záruku. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno