Není to tak dávno, co přišli výrobci na 3D televizory, začaly se točit 3D filmy a všechno se začalo posouvat do nových rozměrů. Tato bublina již ale splaskla a pro nadšené diváky a milovníky posledních technologických výkřiků jsou k dispozici UHD televizory.

Stále dokonalejší obraz

Zkratka UHD znamená Ultra High Definition, jde o obrazovky s ještě zhruba 4x vyšším rozlišením než předchozí Full HD modely. Díky tomu rozpoznáte skvěle i mnohem větší (menší) detaily. UHD nebo také 4K rozlišení posouvají obrazovky a jim přizpůsobené filmy na zcela jinou úroveň. Vychutnejte si dokonalé zobrazení každého detailu díky skvělému vysokému rozlišení UHD televizorů, pro které jsou určeny 4K filmy.

V současné době se již běžně vyrábí filmy v rozlišení 4K, stačí si z pohodlí vašeho domova prostě a jednoduše vybrat. Nevíte-li kde, potom navštivte jednoho z významných českých distributorů filmů – internetový obchod FilmnaDVD.cz, kde naleznete skutečně nepřeberné množství filmů zahraničních i českých.

V nabídce nechybí filmy pro děti, animované pohádky i vděčné hrané pohádky a večerníčky. Pro dospělé se tu najdou akční filmy, komedie, thrillery i horrory, westerny i naučné snímky. Pro ženy je zde k dispozici velké množství romantických filmů a nechybí samozřejmě ani rodinné filmy, které jsou vtipné a vhodné pro malé i velké diváky. Ve 4K rozlišení najdete především nové a akční filmy, kde určitě každý pixel navíc oceníte. Vyzkoušejte Sebevražedný oddíl, Sedm statečných nebo třeba Muže z oceli v nejlepší možné kvalitě, která se dnes prodává a vychutnejte si každý detail filmu bez přerušování otravnými reklamními bloky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno