Řada vůní Signature je v tomto oboru malou revolucí. 20 inspirativní vůní je totiž možné vzájemně mísit a vytvořit tak až 400 různých druhů jedinečných kombinací. I vy si tak můžete najít vůni, která vám bude po všech stránkách vyhovovat a plnit vaše nejtoužebnější představy a přání.

Vzájemně kombinovatelné jsou ale i další produkty od PartyLite. Všechny novinky a sezónní vůně jsou navržené tak, aby dokonale ladily s těmi, které jste si v sortimentu již oblíbili. Své oblíbené Karamelové vanilce tak můžete přidat lehký ovocný tón Exotické maracuji, nebo Něžné sluníčko podbarvit tóny Středomořského azura a připomenout si tak báječnou dovolenou u moře.

Bezpečné potěšení z vůně

Všechny výrobky PartyLite jsou 100% bezpečné. Svíčky ze 100% parafínu s kvalitními rostlinnými oleji a esencemi nejoblíbenějších vůní neobsahují žádné škodlivé ani dráždivé látky, takže jsou bezpečné i pro malé děti, astmatiky, alergiky i domácí mazlíčky. Efektivní a bezpečné hoření pak zajišťuje knot z čisté bavlny bez olovnatých příměsí, takže se do ovzduší neuvolňují žádné karcinogeny a i sfouknutí svíčky v průběhu hoření vás odmění jen slabým praménkem nezávadného bílého kouře.

PartyLite dokáže podpořit i vaše kreativní já. Díky široké nabídce doplňků do domácnosti, svícnů, stínidel a dalších předmětů vám dovolí uspořádat si domov přesně podle svého přání a zaplnit ho romantickými odlesky světla pro navození té správné atmosféry.

Uspořádejte párty s PartyLite!

Propadněte i vy kouzlu vůní PartyLite a seznamte s nimi všechny, které máte rádi. Dovolte jim vytvořit si originální vůní na vaší vlastní PartyLite párty a získejte zajímavé odměny a bonusy. Při registraci jako poradkyně PartyLite máte zaručenou minimálně 20% slevu na celý sortiment v katalogu. Můžete si tak přivydělávat třeba na mateřské dovolené nebo si bezpracně zajistit zdroj báječných dárků pro celou svou rodinu. Chcete vědět víc? Kontaktujte paní  paní Alenu Fedorovou 775 178 802, alena.fedorova@seznam.cz a získejte neocenitelné rady do začátku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno