Nejdůležitější rozhodnutí, před kterým stojí každý, kdo se dobrovolně či nedobrovolně ujal role organizátora neformální pracovní sešlosti, je otázka vhodného místa. Kam sezvat všechny kolegy a zaměstnance, externisty a obchodní partnery, s kterými nás pojí slavnostní účel shromáždění? Jak zařídit, aby se všichni dobře bavili a večírek si užili na maximum? Jak známo: „sto lidí, sto chutí“, proto není jednoduché vyjít vstříc všem zároveň a trefit se při volbě místa a programu všem do noty. Můžete však vhodným výběrem zařízení znatelně zvýšit pravděpodobnost úspěchu a zajistit, aby se na slavnostní shromáždění ještě dlouho s úsměvem na rtech vzpomínalo.

 

Originální, netradiční a sdružující party na kolejích.

Ideální poměr aktivního programu a společenské zábavy v sobě spojuje nabídka Kladenské dopravní a strojní, která poskytuje k nejen firemnímu, ale i soukromému pronájmu zážitkový vlak se třemi vozy. Tato speciální souprava skýtá nepřeberné množství zážitků. S podporou KDS, která připraví dle přání klienta kompletní celodenní nebo celovečerní program, zajistí hudební produkci, catering, doprovodný program, to vše v soupravě i mimo vlak. S ohledem na plánovaný záměr a typ akce vybere cílovou destinaci, zajistí potřebný personál a postará se o vše potřebné. Vlak je možno přistavit na zvolené místo po celé České a Slovenské republice či ho vypravit z průmyslových vleček.

Vozy jsou navíc vybaveny audio a video systémem, jehož součástí jsou LCD televizory. Můžete si tedy připravit i proslov, prezentaci nebo do programu zakomponovat jakoukoli mluvenou řeč. Audio systém umožní propojení všech tří vozů pomocí bezdrátových mikrofonů. Kapacita třívozové soupravy je 140 sedících osob s možností využití lehátkové úpravy s 56 místy na spaní. Jeden z vozů je vybaven velkoprostorem, v němž se nachází bar, zázemí pro diskžokeje a prostor pro volnou zábavu. Vozy deponují na Zličíně a po domluvě si je můžete, samozřejmě, prohlédnout a domluvit se na detailech plánované akce.

Výběr místa je klíčový, neboť dané místo svými dispozicemi a zařízením předurčuje možnosti programu a společenského vyžití. Buďte originální a zapomeňte na pouhé posezení u jídla. Jídelníček pozvaných hostů už nejednomu organizátorovi zamotal hlavu, a bude-li se vše točit jen kolem – byť skvělého – jídla a pití, akce nebude mít pro hosty přidanou hodnotu. Tu společně stráveným chvílím dokážou dodat společné zážitky, úsměvné historky a vzpomínky, jichž se však pasivním sezením u stolu s naplněným žaludkem nedočkáte.

Naše volba je jasná. A jak se rozhodnete Vy?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno