Jaro obvykle vyžene do posiloven nebo na lesní cesty i ty z nás, které v sobě motivaci pro cvičení nacházejí jen stěží. Ve starých vytahaných teplácích se ale radost z pohybu dostavuje jen těžko. Hýbat se musíte s chutí a hlavně stylově! Prozradíme vám, jak na to.

 

Kvalitní podprsenka odvede polovinu práce za vás

Leginy superhot challengeZvláště ženy s větším poprsím si po půlhodině cvičení stěžují na bolavé prsní svaly nebo namožená záda. Ale i majitelky mnohem menších vad se při cvičení podvědomě snaží, aby se jejich prsa hýbala a nadskakovala co nejméně. Nevypadá to totiž zrovna moc elegantně.

Nejčastějším řešením bývá bavlněná sportovní podprsenka, přes kterou se přetáhne ještě volné tričko. Odolná kombinace, která ale první cenu za efekt určitě nevyhraje. To vnadné poprsí dobře usazené v kvalitně střiženém fitness topu vypadá mnohem lépe. Prsa mají konečně pořádnou oporu, ve které navíc vypadají zatraceně dobře. Muži se samozřejmě za takovou postavou otočí, což její majitelku povzbuzuje k ještě větším a poctivějším výkonům. Lepší motivaci si ani nelze přát.

 

Legíny, které vám dají maximum

Legíny jsou oblíbeným a pohodlným oblečením pro všechny sportovně založené ženy. Ovšem kompresní legíny posunují tuto zálibu ještě o třídu výše. Dokáží totiž tělo přirozeně stáhnout a tím zároveň podporují krevní oběh. Dobře prokrvená pokožka a svaly pak lépe pracují, postupně se zbavují celulitidy a navíc efektivně odvádějí z těla kyselinu mléčnou a toxiny. Svaly udržované v teple jsou navíc méně náchylné k poranění.

 

Oblečení, které se nevyhrne

Volnější topy nebo trička se někdy mají tendenci vyhrnovat nebo nepěkně krabatit. Zvláště gymnastické prvky jsou v tomto ohledu proslulé. Jestliže si nechcete své oblečení neustále upravovat, vyzkoušejte slušivý fitness overal. Najdete ho v e-shopu www.bikina.cz spolu s například již zmíněnými kompresními legínami nebo slušivými a funkčními topy.

Nezapomeňte, že móda na sport by měla být barevná. Nikoho nezajímá tloušťka vašich stehen, když se s ní snažíte aktivně něco udělat. Zapomeňte proto na nudné černé prádlo a sáhněte raději po výrazných barvách, které pozitivně působí na mysl vás i všech okolo. Moderní jsou hlavně hravé vzory a zajímavé nápisy, které z vás rázem učiní hvězdu každé sportovní aktivity.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno