Zdravím všechny,

ráda bych se s vámi podělila o zkušenosti s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., která sídlí v Brně. Odstraňovala plíseň z fasády na našem domě. Po jejím odstranění pak ještě celkově vyčistila fasádu našeho domu tlakovým mytím.

Hledali jsme firmu, která má od zákazníků dobré reference, neboť co si budeme povídat, je spousta firem, které se umí pochválit a na svých stránkách napíší cokoliv, jen aby zaujaly zájemce o služby. Vyhledali jsme si firmu A SERVIS, která nabízí službu odstranění plísně, čištění, dezinfekci fasády a také protiplísňový nátěr LSG. Provádí také tlakové mytí fasád domů.

S firmou jsem se hned zkontaktovala a do týdne přijeli fasádu našeho domu vyčistit a odstranit z ní plíseň. Byla jsem velmi mile překvapena, s jakou ochotou zaměstnanci firmy A SERVIS všechno provedli. Nebyl pro ně absolutně žádný problém vyčistit zeď v naší koupelně, na které se také plíseň objevila, i když to neměli zadané v zakázce.

Všechna místa jak na fasádě, tak i na zdi v koupelně precizně oškrábali, aby na nich nezůstaly zbytky plísně a pak všechno natřeli a dali do původního stavu. Po zaschnutí použili ochranný nátěr proti plísni LSG, který nám zaručí, že se několik let plíseň neobjeví. Druhý den, když vše důkladně proschlo, přijeli a fasádu na celého domu důkladně umyli.

 02 plíseň dům

Zaměstnanci firmy A SERVIS jsou slušní lidí, kteří pracovali velmi zručně, byli velmi šikovní a ochotní. Jejich organizace práce byla vynikající. Po jimi vykonané práci byla fasáda na našem domě zase krásně čistá a jako nová. I když se v koupelně stále drží vlhko, tak po plísni není už ani památky.  V dnešní době je na internetu spousta firem, které garantují kvalitu, ale jen málokterá o tom své zákazníky dokáže přesvědčit. Já rozhodně doporučuji firmu A SERVIS těm, kteří se chtějí zbavit plísně a mít fasády domů opravdu kvalitně vyčištěné.

6 KOMENTÁŘE

 1. Velmi děkujeme za kladné recenze. Budeme se těšit na další spolupráci, tentokrát třeba při čištění podlah či koberců.

  Děkujeme a přejeme pěkný den,
  za tým A SERVIS LIPKA s.r.o., Romana Kupcová

 2. Dobrý den, poskytujete na protiplísňový nátěr nějakou záruku, kdyby se plíseń objevila znovu? Děkuji za odpověď.

  • Dobrý den paní Táborská,

   samozřejmě ze zákona poskytujeme dvouletou záruku na naše služby. A účinnost LSG, proti plísňového nátěru, garantujeme na 4-6 let, záleží na klimatických podmínkách.

   Pro bližší informace se můžete podívat na naše webové stránky http://www.a-servislipka.cz a nebo nás kontaktovat e-mailem na centrala@a-servislipka.cz

   S pozdravem a přáním pěkného dne,
   Romana Kupcová, A SERVIS LIPKA s.r.o.

  • Máme LSG už asi 3 roky a plíseň se neobjevila, určitě neváhejte, stojí to za to. Člověk se aspoň nemusí bát o své zdraví.

 3. Dobrý den,
  děkujeme za zpětnou reakci. Velice si toho vážíme a jsme rádi, že jste byla spokojená s naši prací.

  S pozdravem,
  Ondřej Vinkler, A SERVIS LIPKA s.r.o.

 4. Tato firma to opravdu umí. Zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA ochotní a bylo vidět, že ví, co dělají. Práce byla rychlá a především čistá. 100% spokojenost. Ještě jednou děkujeme a budeme dále doporučovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno