Pokud jste tedy nějaká ta kila přes zimu nabrali, je třeba se jich zbavit. Tím nejlepším místem, kde docílíte vypracované, pevné a parádní postavy do plavek, je posilovna. Tak na nic nečekejte a vyrazte. S sebou si vezměte jen pohodlné sportovní oblečení, uzavřenou obuv, dostatek tekutin a především odhodlání, trpělivost a vytrvalost. Změna se totiž neděje ze dne na den, očekávaných výsledků dosáhnete pouze při pravidelné aktivitě.

Moderní fitness není o zvedání gigantických vah, ale spíše o silově vytrvalostním a kardio tréninku. K tomu poslouží stroje, jako jsou běhací pásy, rotopedy, steppery, spinningová kola nebo veslařské trenažéry. Pokud se mezi nimi cítíte trochu bezradně, svěřte se do rukou osobního trenéra. Ten vám sestaví fitness trénink, který vás bude bavit a hlavně přinese kýžené výsledky.

Pokud vás posilovna zrovna dvakrát neláká, pak zformujte svou postavu pomocí pilates. Přesto, že vzniklo už před více než sto lety, stále se díky své účinnosti těší velké oblibě. Toto cvičení rozvíjí koordinaci, sílu, rovnováhu, flexibilitu a dýchání. Procvičíte komplexně pohybový aparát i hluboko uložené svaly. Začít s ním může každý, bez ohledu na věk. Takže, žádné výmluvy!

Zredukujte svou tělesnou hmotnost a zařaďte cvičení do vašeho životního stylu. Změňte svůj pohled na pohyb a vlastní zdraví. Nepodceňte ani jídelníček, který jde se cvičením ruku v ruce – jedno bez druhého se neobejde. Nevíte-li si se stravováním rady, pak se nebojte obrátit na výživového poradce, který vám se sestavením jídelníčku pomůže. Diagnostikuje váš současný stav, upraví vaše běžné stravovací návyky. Jestli chcete ve svém životě něco změnit, cítit se lépe, sebevědoměji, zdravěji a šťastněji, začněte hned.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno