Jsme čtyřčlenná rodina, bydlíme v rodinném domě na okraji Prahy. S manželem máme dvě, velmi energické děti – 7 a 9 let. Také máme dva psy. Jsou to velice aktivní pejsci, takže když se dají dohromady s dětmi, tak je náš dům jedno velké bojiště.

A občas to tam taky tak vypadá, proto jsou pro mě úklidy na denním pořádku. Největším bojem jsou pro mě okna a zbylé prosklené plochy, kterých máme v dolní části domu do zahrady opravdu hodně. Tím, že máme tyto větší okna (hned od země), asi si dokážete představit, jak musí vypadat, když se u nich prohání dva psi a děti. Neustále zapatlané, pokreslené, ušpiněné.

Tak jsem hledala na internetu, jakým způsobem bojovat proti špinavým oknům a náhodou jsem narazila i na úklidové firmy. Z počátku jsem si říkala, že to zvládnu sama, ale vždy, když jsem se koukla na to, kolik toho je, jsem to vzdala a úklidová firma nakonec nebyl špatný nápad.

Podle recenzí a hodnocení mě vyšla nejlépe firma A SERVIS LIPKA s.r.o., tak jsem ji ihned zkontaktovala a s milou slečnou po telefonu jsme udělali cenový odhad a rovnou jsme domluvili termín mytí oken. Do dvou dnů jsem měla u sebe doma nastoupenou tříčlennou sestavu zaměstnanců této firmy.

Nejprve si dům celý prošli, aby věděli, kde začít a jak postupovat dál. Bylo vidět, že jsou zkušení a proškolení. Ihned se po zhlédnutí domu pustili do práce, které u nás bylo dost. Za necelé tři hodiny neměli co dělat. Opravdu bylo vidět, že mají bohaté zkušenosti. A ten výsledek. Okna zářila na všechny strany, krásně se leskla. A to jen díky tomu, že okna vyleštili bavlněnou plenou bez použití jakýkoliv leštících prostředků, po kterých prý zůstávají šmouhy a tahy po leštění.

Také jsem si nechala na okna nanést nano impregnaci, která zaručí, že se na oknech nebudou usazovat nečistoty, voda a celková údržba oken bude mnohem pohodlnější.

Firmu A SERVIS musím doporučit, mytí oken dopadlo na jedničku, práce byla rychlá a kvalitní. Není co vytknout, za mě naprostá spokojenost.

Vyčištění a oživení koberce hravě!

Jistě má nemálo z nás doma nebo na bytě koberec, takže ví, jak je občas složité se o něj starat. I my jsme se pokoušeli koberce vyčistit sami, ale myslíme, že to nebyl dobrý nápad, protože je to náročná a zdlouhavá práce.

3469497 - lounge area in newly restored rebuilt house

Po několika vlastních neúspěšných pokusech o vyčištění tří koberců, které máme u nás v rodinném domku, jsme se rozhodli, že se zkusíme obrátit radši na profesionály. Z obývacího pokoje a jídelny jsme po nastěhování dva z koberců odstranili, ale v ložnici a v pokojích v patře jsme si je ponechali, protože tam bývá od podlahy zima. Navíc není nad příjemný pocit tepla, když vstáváte ráno z postele a děti si taky radši hrají na koberci, než na plovoucí podlaze.

Koberce nicméně vypadaly, že se jim už delší dobu nikdo nevěnoval, a potřebovaly čištění jako sůl.

Zjistili jsme, že pro nás není možné zvládnout takovouto plochu vyčistit v rozumném čase, navíc se zdálo, že části koberců, které jsme se snažili vyčistit různými saponáty nijak zvlášť oproti zbytku neožily. Od své známé jsem se dozvěděla o firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nabízí službu čištění koberců. Doporučila mi je na základě osobní zkušenosti, protože prý byla moc spokojena s výsledkem, o což mi šlo především.

Čištění koberců jsem si tedy objednala tam. Jaké bylo pak mé překvapení, když mi zaměstnanci firmy kromě excelentního výsledku čištění dopřáli také velice sympatický přístup a vstřícné jednání, nemluvě o naprosto profesionálním postupu během samotného čištění.

Nejprve na koberce použili čisticí prostředky, které velmi příjemně voněly, na rozdíl od většiny těch, které jsem vyzkoušela sama. Poté koberce důkladně vykartáčovali dovezeným strojem a pěnu, která se na koberci vytvořila, následně odsáli. Po tomto čištění se našim kobercům nejen vrátila barva, ale i na dotek je materiál opět příjemný.

Firmu můžeme s manželem vřele doporučit, protože je nejlepší, kterou jsme mohli poznat.

 

3 KOMENTÁŘE

  1. Dobrý den,

    o aplikaci nano impregnace také uvažuji. Mohla bych se zeptat, jaká je její životnost? Děkuji

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno