Hledáte výkonnou fotopast za rozumnou cenu? Skvělou možností je model FOXcam 4G LTE. Tato šikovná fotopast se totiž jednoduše ovládá a navíc vytváří snímky ve vysoké kvalitě. Co dalšího vám může nabídnout?

Skvělé denní i noční snímky

Značka FOXcam se u myslivců těší velké oblibě. Vůbec nejprodávanějším modelem této značky je přitom v současné době FOXcam 4G LTE. Tento přístroj nabízí výborný výstup fotografií, které jsou čisté a skvěle čitelné. Na kvalitě přitom příliš neztrácí ani v noci.

Pro tento přístroj je dále charakteristické velmi citlivé čidlo a krátká doba spouště. V přední části fotopasti najdete vestavěnou LCD obrazovku, která je dostatečně velká a přehledná. Výhodou je také srozumitelné menu v českém i slovenském jazyce.

Fotopast jednoduše nastavíte pomocí počítače a model dosahuje velmi dlouhé výdrže na 12 AA baterií. Zároveň jej lze v případě potřeby externě napájet pomocí 12V baterie.

Vyniká rychlými přenosy

Fotopast podporuje takzvané 4G LTE přenosy, jak ostatně napovídá její samotný název. Vzhledem k tomu dokáže jednotlivé snímky přenášet opravdu rychle a s vyšší spolehlivostí než modely podporující 2G nebo 3G přenosy.

Intuitivní nastavení

Velkou předností této fotopasti je také její jednoduché a rychlé uvedení do provozu. Stačí do ní vložit SD kartu, baterie a SIM kartu. Následně je třeba fotopast spustit do režimu nastavení pomocí tlačítka MENU a uložit nastavovací program. Poté už vše podstatné vyplníte na počítači.

Modely FOXcam jsou zkrátka a jednoduše ve světě fotopastí sázkou na jistotu. Pyšní se totiž kvalitním zpracováním, jednoduchým ovládáním a perfektními snímky, které pořizují.

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno