Hledáte kvalitní fotopast, která bude zároveň finančně nenáročná? Jednu z možností symbolizuje model FOXcam Wi-Fi. Odhalte všechny jeho přednosti v následujícím článku.

Pokročilá fotopast bez odesílání záznamů

Tato fotopast se právem řadí k těm nejpokročilejším modelům bez odesílání záznamů na trhu. V porovnání s mnoha běžnými fotopastmi nabízí FOXcam Wi-Fi možnost bezdrátového připojení mobilního telefonu prostřednictvím Wi-Fi. Následně se k této síti stačí jen jednoduše připojit.

Oproti běžným levným fotopastem používá tento model jiný procesor a objektiv pro zpracování obrazu. Zároveň se pyšní technologií Wi-Fi, kterou u levnějších modelů zpravidla nenajdete. Díky zmíněným vylepšením je tato fotopast považována za opravdu kvalitní a profesionální nástroj.

Fotopast, kterou používají amatéři i profesionálové

Popisovaná fotopast nachází uplatnění při mnoha různých aktivitách. Skvělou práci zastane například při monitoringu chráněných druhů. Ochránci totiž oceňují zejména vysokou kvalitu záznamů a možnost snadného bezdrátového stažení fotografií. Díky tomu není třeba chodit až k fotopasti.

Své využití najde i u myslivců, kteří chtějí získat přehled nad svým revírem. Pomocí fotopasti totiž snadno zjistíte, kdy zvěř dochází a budete si moct prohlédnout i sebemenší detaily.

Přehledná aplikace, v níž se vyznáte

Pro ovládání fotopasti slouží přehledná mobilní aplikace, která je dostupná pro operační systém Android i iOS. Aplikace je intuitivní a při práci oceníte také její plný překlad do českého a slovenského jazyka.

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno