Vy ještě neznáte kvalitní přírodní kosmetiku Frais Monde? Pouze nyní máte jedinečnou možnost poznat tuto přírodní kosmetiku za skvělé ceny. Věnujte vaší pokožce tu nejluxusnější péči a pořiďte si výrobky Frais Monde z přírodních zdrojů, bez testování na zvířatech či použití GMO plodin.

Přípravky jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pleť, neboť přípravky Frais Monde obsahují jen čistě přírodní extrakty jílu, olejů a termální vodu, díky které docílíte dokonalého vzhledu bez chemie.

Respektujte přírodu

Kosmetika Frais Monde si váží přírody a čerpá aktivní látky z termálních pramenů slunného jihu Itálie. Svou vášeň pro péči o tělo i duši ukazuje na dlouholetých zkušenostech a spokojených ohlasech stále se vracejících zákazníků.

Tato výjimečná kosmetika nabízí přípravky pro péči o pleť, tělo a vlasy. V sortimentu nechybí ani jedinečné vůně v podobě parfémovaných olejů a kosmetika určená speciálně mužům.

V širokém portfoliu značky najdete rovněž BIO kosmetiku včetně dekorativní kosmetiky. Dodejte svým rtům smyslnou a plnou barvu, zvýrazněte své oči a vyzkoušejte BIO kosmetiku s obsahem minerálních solí ze sirné vody a vitamínu E. Přípravky Frais Monde s označením BIO se vyznačují vysokým podílem vzácných olejů a minerálních pudrů, které neucpávají pokožku.

32-55513-denni-krem-na-normalni-a-smisenou-plet-frais-monde-acqua-face-cream-antiredness-spf10-50ml-w-pro-citlivou-plet

Slunce nemá šanci

V létě zajisté oceníte nabídku přípravků během opalování i následnou regenerační péči po opalování. Nebojte se slunečních paprsků a dopřejte své pokožce 100 % ochranu s dávkou hydratace a výživy. Vaše pokožka bude s přípravky Frais Monde hebká a bez známek stárnutí.

Nabídka sortimentu kosmetiky Frais Monde je opravdu široká a myslí na potřeby opravdu všech zákazníků, i těch nejmenších. Věnujte i vy svému tělu luxusní péči a čerpejte z darů přírody!

71-28229-maska-na-vlasy-frais-monde-anti-dandruff-mud-mask-150ml-w-proti-lupum-pro-vsechny-typy-vlasu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno