Rychlovarné konvice jsou v současné době téměř nepostradatelným vybavením kuchyní. Vzhledem k tomu, že se nachází přímo na pracovní ploše v kuchyních, plní tak nejen svou úlohu při vaření vody, ale také mají vliv na design celé kuchyně. Největší nabídku na současném trhu tvoří zejména rychlovarné konvice z plastového materiálu. Ty jsou nejlevnější, ale ne všichni chceme mít v kuchyních plast. Stále častěji proto hledáme rychlovarné konvice, které budou z jiného materiálu, než z plastu. A jaké na trhu lze najít?

Ze skla, kovu a dokonce i z keramiky

Jestliže také nechcete mít ve své kuchyni rychlovarnou konvici z klasického plastového materiálu, máte v současnosti hned několik možností. Již dlouhodobě si získávají velkou popularitu rychlovarné konvice ze skla. Jsou průhledné a celou dobu vidíte, jak voda dochází až do varu. Pokud máte v kuchyních nerezové spotřebiče a chcete, aby celé vybavení vzájemně ladilo, můžete zakoupit také nerezové konvice. Velké popularitě se ale v posledních letech těší zejména konvice z keramiky.

mw1053 konvice

Proč právě keramické konvice?

Při zařizování celého interiéru, kuchyně nevyjímaje, stále více hledáme druhy vybavení, které by dodaly dané místnosti punc originality a nevšední elegance, kterou nenajdeme v každé kuchyni. A právě keramické rychlovarné konvice splňují tyto parametry opravdu dokonale. Elegantní a kvalitní materiál v mnoha variacích provedení dodá eleganci každé kuchyni.

Velkou nabídku najdete u Spotřebiče Vitek

Nepravdou, že ačkoliv sou keramické konvice v posledních letech opravdu žádané, ještě stále velké množství elektroprodejců tento produkt nemá ve své nabídce. Jednou z mála výjimek je společnost Spotřebiče Vitek. Tento prodejce nabízí konvice s ručně vyráběnou keramickou nádobou a víčkem nebo v celokeramickém provedení. Záleží jen na vás, zda si vyberete klasický cibulový design, moderní vzory nebo keramickou konvici s dotykovým ovládáním. V nabídce naleznete všechny druhy.

mw1031pk

Detailní nabídku najdete přímo na www.spotrebice-vitek.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno