Pokud nechcete být šedou myškou v davu a nosit oblečení jako ostatní ženy, musíte si pečlivě vybírat, pro jakou módní značku se rozhodnete. Vystoupit z uniformity není nic složitého díky španělské vášni od Desigual! Neznáte? V tomto článku na vás čeká inspirace…

 

Nestejný je to pravé!

Desigual je španělská módní značka a do češtiny lze její název volně přeložit jako nestejný. Při pohledu na oblečení či kabelky Desigual vám hned bude jasné, že je tento název zvolen oprávněně. Všechny kousky od této značky jsou snadno rozpoznatelné. Návrháři se snaží ukázat originalitu, používají nevšední spojení barev a mají rádi výraznost. Cílem tvůrců od Desigual je ukázat, že dámské oblečení může hrát všemi barvami a přesto působit elegantně a decentně. Charakteristikou pro vše od Desigual jsou kruhové tvary a zdánlivá nesouměrnost.

 

Vybraný vkus je lehce rozpoznatelný

Právě díky jedinečnému vzhledu si značka získává stále větší popularitu a stává se symbolem pro luxus. Pokud si pořídíte některý kousek od Desigual, všem bude hned jasné, že máte styl, vkus a umíte vyjádřit svůj názor.

58v20q1-1000-vd-foto

 

Od každého něco

Naštěstí pro všechny ženy se značka nezaměřuje jen na oblečení. Dámské šaty Desigual sice vypadají úchvatně, ovšem byly by jako tělo bez duše, pokud by nebyly doplněny kabelkou či stylovým šátkem. V nabídce jsou i další doplňky jako čepice, rukavice, pásky, peněženky a dokonce i deštníky. Úchvatné jsou i tyto tuniky Desigual, co říkáte? Pokud si koupíte kabát, budete vypadat skvostně i v pochmurných podzimních a zimních dnech. Novinkou v sortimentu je povlečení.

 

Pozor na fake!

Rostoucí popularity značky využívají obchodníci po svém, a proto se na trhu začaly objevovat i levné napodobeniny. Pozor na to! Jestliže chcete mít jistotu, že nakoupíte skvost od Desigual, nakupujte v prověřených obchodech. Široký sortiment nabízí například e-shop Different.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno