Instantní káva byla vynalezena už v 19. století a od té doby se těší stále větší oblibě. Víte, že 80% šálků kávy zkonzumovaných ve Velké Británii bylo právě instantních? Kromě rychlé přípravy má instantní káva i další výhodu; můžete ji použít i do běžných kávovarů a nemusíte poté odstraňovat žádný nepříjemný odpad.

Instantní káva? Chtějte tu nejkvalitnější

Ke kávě určené pro rychlou přípravu se pojí řada mýtů. Od vyložených nesmyslů (ne, instatní káva se opravdu nevyrábí z pomletých kávových slupek) až po ty, které se tváří velmi věrohodně. Také si myslíte, že instantní káva nemůže mít skvělou chuť a intenzivní aroma? Pak jste ještě nevyzkoušeli tu pravou.

Ani milovníci vynikající kávy se nemusejí zříkat její rychlé a téměř bezpracné přípravy. Stačí si vybrat osvědčenou značku a požadovaný druh kávy. Na slevové akce v kamenných obchodech není vždycky spolehnutí, proto je v e-shopu www.elektro-produkt.cz k dostání instatní káva za skvělé ceny po celý rok. Značky jako JACOBS, Nescafe nebo RIOBA jsou tradiční známkou kvality. V nabídce najdete také další speciality jako cappuccino nebo vynikající kakao pro vaše ratolesti.

 img_0643

Instantní káva z kávovaru

Dávat granulovanou kávu do kávovaru se může jevit jako zbytečné, ale je tomu přesně naopak. Optimální teplota a tlak v kávovaru umožní kávě rozvinout širokou škálu chutí a vůní. Budete překvapeni, jak skvělá může být profesionálně připravená instantní káva.  Uvidíte, že ani vaši návštěvníci nepoznají rozdíl a budou se k vám na kávu rádi vracet.

Nechcete-li si nechat tento jedinečný chuťový zážitek ujít, myslete na něj už při výběru kávovaru. Některé starší typy bohužel nejsou na přípravu instantní kávy uzpůsobené, což je velká škoda. V e-shopu www.elektro-produkt.cz si můžete vybrat z mnoha druhů kávovarů od osvědčených dodavatelů. Zažeňte nepříjemné zimní chmury šálkem jedinečné kávy za skvělou cenu!

img_0600

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno