Už se nemůžete dočkat, ža se váš partner konečně vrátí z práce a vy si po dobré večeri užijete pár chvil žhavého sexu. Nakonec vám ale nesmlouvavé podvědomí nedovolí si tyto okamžiky vychutnat naplno. Máte v sobě jakousi vnitřní zábranu, kterou ne a ne překonat. Poznáváte se? Pak se určitě nechte inspirovat naším článkem a zbavte se vašeho erotického strašáka jednou provždy.

Mějte se ráda

Až dvě třetiny žen nejsou z různých důvodů spokojeny se svým tělem. Vidí na něm nejrůznější nedostatky a podvědomě předpokládají, že stejně je na tom i jejich partner. V ložnici se nerady svlékají a když už k tomu dojde, přejí si mít vše co nejrychleji za sebou. Patříte k nim také? Tak vyzkoušejte jednoduchou terapii.

Najděte si chvilku a postavte se nahá před zrcadlo. Sebekriticky se prohlédněte ze všech úhlů a uvědomte si, kde vidíte své největší slabiny. Teď se zkuste prohlédnout ještě jednou. Opakujte si, že jste krásná taková, jaká jste a znovu jeďte pohledem od hlavy až k patě.

Přestaly vám vadit vaše baculaté ruce, ale s tím bříškem by to přece jenom chtělo něco udělat? Nebojte se sáhnout po dokonalé a dobře padnoucí pomoci. Dámské erotické komplety mohou být přesně tím, co pozdvihne vaše sebevědomí do závratných výšin. Už malé množství krajky, průhledných materiálů na těch správných místech nebo prádlo, kterému umí problematické partie i trochu vytvarovat, dokáže s vaším podvědomím zázraky.

Máte strie v okolí pupíku? Vyberte si erotický komplet se středovým páskem. Bříško nic moc ale prsa jsou přímo výstavní? Vsaďte na body s krajkovými vsadkami v horních partiích. Miluje partner váš sexy zadeček? Není nic jednodušího – spolehněte se na sexy průstřihy a své nové prádlo si vůbec nemusíte sundávat.

 3cdde10e9ee4310e4e51209cf7e54283

Použijte osvědčené triky

Dámské erotické komplety umí odvést opravdu skvělou práci, ale proč jim trochu nepomoci? Vzpomínáte si na ostré světlo ve zkušebních kabinkách, které zvýrazní i tu nejmrňavěšjí celulitidu? Pak věřte, že bílé žárovky ve stropních svítidlech mají přesně ten samý efekt. Vyměňte je proto raději za jemně žluté.

Vyzkoušet můžete i erotické přítmí, které snadno vykouzlí červený šátek přehozený přes lampu. Máte-li možnost, zapalte i pár svíček. Jejich světlo umí polichotit úplně každé postavě.

16a3d7541a99fae70e45ae31126a052d

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno