Nejste spokojena se svou postavou? Vyzkoušela jste různé diety a druhy cvičení, ale na vašem těle to stále není vidět? Chcete si zpevnit postavu a netrávit hodiny času v posilovně? Šance tu je! Jmenuje se Contours a jedná se o cvičení, které bylo sestaveno na míru všem ženám! Zapojíte se?

 

Co je Contours?

Contours je cvičení, které je zaměřeno na procvičení všech partií těla. Je to kruhový trénink, jehož jednotlivé části jsou sestaveny tak, aby i vaše tělo posílilo a došlo k vytvarování všech ženských křivek. Současně je to cvičení, při kterém dochází k efektivnímu spalování tuků, což je ideální kombinace. Jedna lekce tréninku trvá pouze 30 minut a cvičí se na posilovacích strojích, užijete si i prvky aerobiku. Pokud se na to cítíte, budete si moci jednu lekci i prodloužit, a tak zvýšit a zrychlit efekt cvičení. Super je, že se jedná o cvičení pro ženy v každém věku. Nezáleží na tom, jestli je vám 18 nebo 50 let, pokud se do cvičení vrhnete, výsledek v podobě vytvarované postavy vás nemine.

Jak začít?

Cvičení Contours nabízí Fintess Contours ve více než 29 pobočkách v České republice a dokonce i na Slovensku. Lekce vedou zkušené trenérky, které pomohou nejen se cvičením, ale poradí vám i v oblasti stravování. Trénink určitě zvládnete, protože cvičení předchází krátký dotazník. V něm sdělíte trenérce například vaše zdravotní omezení, ona pak nastaví trénink vám šitý na míru.

Pokud chcete efekt cvičení Contours vyzkoušet, máte na to týden zdarma. Možná je online contours objednávka. Na první lekci si doneste vaše odhodlání začít, dostatek pití a samozřejmě kvalitní oblečení na cvičení. Má-li být kruhový trénink opravdu efektivní, je třeba cvičit minimálně 2 x týdně. I zde platí, že čím častěji, tím lépe.

Stále váháte, zda začít? Přečtěte si tyto contours zkušenosti žen, které již cvičí. Jejich výsledky jsou tím nejlepším argumentem, proč byste měla s Contours začít i vy!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno