Pominout, či dokonce zapomenout na svátek svatého Valentýna, by mohlo být rozbuškou i pro sebelepší manželství. Svátek zamilovaných, neboli Valentýn, se slaví 14. února. Muži i ženy se obdarovávají dary, které jim mají připomenout, jak silné city k sobě chovali a chovají.

Pokud manželka tvrdí, že si žádné šperky nepřeje, jistě jen ze skromnosti šetří rodinnou kasu. Každá žena je totiž marnivá. Šperky nosí a také dostává.

Srdce se nikdy neomrzí

Nejpopulárnější motiv zamilovaných, co se nikdy neomrzí, je srdce ve všech podobách a velikostech. Zlatý přívěsek ve tvaru srdíčka je uzpůsoben pro nošení ženám, ale stydět se za něj na krku nemusí ani muži. Další symbol, vhodný pro tento den, je například přívěšek čtyřlístek, který přináší štěstí, ale i lásku, finance, či ochranu před zlem. Zlatý přívěsek anděl také pravidelně sklízí velký úspěch. Anděl má moc ochrany a ne nadarmo se mu říká anděl strážný.

Nápad a překvapení se cení

Víte co nikdy nezkazí valentýnské překvapení? Jsou to briliantové zlaté šperky. Jejich cena je samozřejmě velmi rozdílná, a to z důvodu kvality a velikosti broušených diamantů. Avšak zlatý prsten osazený drobný briliantem si už může dovolit téměř každý. Zlaté náušnice pecky s briliantem jsou drobné, ale elegantní a také patří k těm dostupnějším darům.

Dárky pro pány

Zapomenout se na Valentýna nesmí ani na muže. I oni jsou hodni býti obdarováni šperkem,

Pánské šperky jsou obvykle masivnější, a proto jsou často voleny ve stříbře nebo chirurgické oceli. Jedná se zejména o náramky a stylové prsteny a chybu neuděláte ani kravatovými sponami a manžetovými knoflíčky. Takový dárek ocení především muži, kteří jsou zvyklí na společenský oděv. Šperky již dávno nejsou jen výsadou žen. Nakupte nad 1500 Kč a poštovné vám uhradíme. Hezkého Valentýna!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno