Doma jsme začali trávit více času než kdy dříve. Mnohé z nás home office či karanténa uzavřeli mezi zdmi bytů a domů. Jste však v šoku, že vás po celém dnu bolí nohy, jako byste uběhli maraton? Napadlo vás, že nemáte správné pantofle?

Zdravá obuv i na doma

Málokdo si doma sedne k počítači a nevstane od něj od sedmé ráno do sedmé večer. Není to zdravé, takže s tím rozhodně nezačínejte. U práce se je nutné hýbat a protáhnout. Vlastně je dobré, když si dáváme pauzu, u níž třeba vždy uděláme nějakou drobnost v domácnosti. Jde o takový nenásilný sport. Jenomže jste na to správně obutí? Pantofle, které nám stačily, když jsme se došourali domů v šest večer, teď rozhodně tím pravým pro zdraví našich nohou nejsou. Nezbytností je obuv, která je celodenní, domácí, ale současně elegantní. Nikdy nevíte, kdy se třeba u videotelefonátu budete muset postavit a protistrana spatří vaši obuv. Nikdo vám neříká, že máte doma pobíhat ve formální obuvi. Ale vhodné nejsou ani plyšové boty se žralokem, či jiná neestetická domácí obuv. Potřebujete zdravé a elegantní domácí boty, jaké nabízí zdravotní obuv Santé. Prodává ji e-shop Celar.cz.

Šestnáctihodinová obuv

Když si odečteme osm hodin pro spánek, potřebujeme v dnešní době obuv, ve které vydržíme 16 hodin. Takovou obuv Santé je. Navrhuje se podle nejmodernějších poznatků fyziologie nohy a těla obecně. Boty se přizpůsobují potřebám naší nohy, nikdy ne naopak. Vyrábí se z kůže, z textilu a z dalších moderních materiálů, které dělají boty pružnými a lehkými. Santé jsou zdravotně nezávadné boty pro zdravý a pohodlný pohyb.

Domácí pantofle i sandály

Obojí si lze jako domácí obuv dopřát. Někomu vyhovuje možnost botu snadno vyzout, jiní preferují přece jen pevnější upnutí boty v domácích sandálech, ve kterých i v rychlosti bezpečně zdoláme schody, případně si na pár minut vždy mezi prací doma zacvičíme.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno