Nalézt v dnešní době kvalitní matraci není až tak složité, v internetových vodách se nachází nepřeberné množství informativně laděných článků, podle kterých snadno vyberete optimální matraci pro svůj věk, váhu i potřeby. Nalézt však i kvalitního prodejce už nemusí být natolik jednoduché. Společnost Prospánek je synonymem pro zdravý spánek již od roku 1991. V dnešních dobách semůže pochlubit celou řadou kamenných prodejen a proškoleným personálem, který vám nalezne tu nejideálnější matraci. Pokud toužíte po pohodlném spánku, nevybírejte jen podle cen, ale také podle charakteristických vlastností dané matrace a doprovodných služeb.

 

Výhody nákupu matrace ve společnosti ProSpánek

Při nákupu nad 4 000 Kč získáte dopravu v rámci celé České republiky zcela zdarma. Můžete si tak nechat vybranou matraci zavést až k vašemu domu. Pro zjednodušení jsou produkty, na něž se vztahuje služba doprava zdarma označené logem nákladního auta.

matrace-julliet-2-potah-jadro_large

Jakmile si vyberete jakýkoliv produkt a naleznete ho u konkurence levněji, Prospánek vám okamžitě částku sníží o 100 Kč pod hodnotu konkurenční nabídky. Prospánek tedy garantuje nejnižší cenu na trhu.

 

Služby, které se nikde jinde nenacházejí

Společnost Prospánek se nesnaží pouze prodat kvalitní matrace, ale svým přístupem k zákazníkovi poskytnout celý komplex služeb pro maximální spokojenost. Můžete si tak nechat vynést matraci do patra nebo si nechat matraci a rošt rozbalit a následně uložit do postele.

Rovněž si nemusíte dělat vůbec žádné starosti s odvozem staré matrace. Stejně tak vám společnost nabídne výpomoc při demontáži staré postele včetně odvozu. A aby toho nebylo málo, můžete se domluvit a Prospánek vás vyzvedne v práci i s naloženým zbožím a následně vás opět odveze nazpět do zaměstnání. Nakupujte v Prospánku i vy a o nic se nestarejte.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno