Letní sezóna se k vám blíží mílovými kroky a právě teď je ten ideální čas poohlédnout se po nových plavkách, se kterými u vody zazáříte. Většina žen se různých plováren a koupališť straní z jednoho prostého důvodu – nejsou spokojené se svou postavou a ukazovat se na veřejnosti takřka polonahé je pro ně hotová noční můra. Proč?! Udělejte to letošní léto jinak a vyberte si takové plavky, které vaší postavě budou lichotit a ve kterých se nebudete stydět vyrazit mezi lidi! V dnešním článku vám poradíme, jak vybrat správné plavky dle typu vaší postavy.

 

Postava: Trojúhelníkmedia_107891

Vzhledem k užším ramenům a naopak širokým bokům byste si ženy těchto proporcí měly vybírat takové plavky, které opticky odpoutají pozornost od jejich boků. Ideální jsou dvoudílné plavky s pestrobarevným svrškem a jednobarevným spodním dílem.

 

Postava: Obrácený trojúhelník

Ženy s postavou obráceného trojúhelníku to mají úplně naopak než výše zmiňované. Cílem ideálních plavek pro tuto postavu je odlákat pozornost širokých ramen a přilákat ji k bokům, za které se rozhodně nemusí stydět. Vyberte-li si pestrobarevný spodní díl a nezáleží na tom, zda to budou bokovky, bikiny či kraťásky, rozhodně neuděláte chybu.

 

Postava: Přesýpací hodiny

Ženy s touto postavou si mohou gratulovat, neboť je označována za ideální. Vzhledem ke stejně širokým ramenům i bokům je třeba zvýraznit jejich křivky pomocí vhodných plavek. Mohou si dovolit trojúhelníčkový vršek, chybu neudělají ani volbou plavek bez ramínek, jež jim budou lichotit.

media_90133

Postava: Jablko

Většina žen se za svoje širší partie stydí, proto je třeba vybírat pečlivě, aby se i ony v plavkách cítily žensky a sexy. Ženy, které chtějí skrýt nedostatky většího bříška, mohou sáhnout po jednodílných plavkách, které hravě zakryjí to, co nemá být vidět.

media_133260

Postava: Chlapecká

U tohoto typu postavy by ženy měla mít jediný cíl: podpořit svoji ženskost a vytvarovat křivky, které jim na první pohled chybí. Volbou číslo jedna by měly být bokové kalhotky doplněné o zavazování, perfektně vypadají vyztužené košíčky, které přidají na velikosti dekoltu.

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno