Zima je nepříjemné období, kdy sluníčko chybí a mrazu přebývá. Neustálé změny teplot, výkyvy počasí i mráz se výrazným způsobem podepíší na stavu vašich vlasů. Jakmile se s vámi zima rozloučí a na řadu přijde mírnější jaro, zanechá po sobě spoušť v podobě poškozených vlasů, které jsou bez barvy, lámou se a jejich lesk je ty tam. Pokud i vás trápí zničené vlasy, jejichž původní barva i lesk zmizely v nedohlednu, je na čase s tímto stavem něco udělat. Nezapomeňte, že vlasy jsou vaší vizitkou a je třeba se o ně svědomitě starat!

 

Hřeben dělá svoje

Máte-li poškozené vlasy, netrapte je ještě více používáním nevhodného hřebenu. Budete-li svou hřívu česat kartáčem, který je hrubý a zbytečně vaše vlasy tahá, věřte, že jim na jejich stavu moc nepřilepšíte. V současné době je trh zaplaven nejrůznějšími typy hřebenů a kartáčů, přičemž je třeba myslet na jeden důležitý fakt – každé vlasy jsou jiné a vyžadují jinou péči. Zatímco kulaté kartáče je nejlepší používat především pro fénovaní, klasickým hřebenem nikdy nic nezkazíte. Obecně platí, že byste doma měli mít od každého druhu a jeden a používat je dle aktuálních potřeb.

 

Nepřehánějte to s lakem na vlasy18226NTM

Neumíte si finální úpravu vašeho účesu představit bez použití laku na vlasy? Proti gustu žádný dišputát, pravdou je, že tento pomocník nechybí ve výbavičce drtivé většině žen. Po zimě je ale třeba zacházet s ním hodně opatrně! Pokud víte, že se ho nedokážete vzdát úplně alespoň do doby, než se stav vašich vlasů vrátí do normálu, snažte se ho co nejvíce omezit. Uvědomte si, že lak na vlasy vaší hřívu jen zbytečně zatěžuje, což je špatně. Právě na začátku jara, kdy sluníčko opět začíná vykukovat, je třeba, aby nabraly sílu a barvu.

 

Pro péči jako v bavlnce

Není-li vás stav vašich vlasů lhostejný a nechcete-li se každý den stydět za zplihlou hřívu bez barvy a života, dopřejte vašim vlasům co možná nejlepší péči volbou vhodné vlasové kosmetiky. Vyberete-li si správně, dodáte vaší hřívě ztracený lesk i barvu, posílíte strukturu vlasů již od kořínků a nebudete se již muset trápit pro roztřepené konečky.

17925YmF

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno