Oba požadavky splňují například pražské Košíře. Perfektní dopravní dostupnost do centra , na dálnice, veškerá občanská vybavenost a park Košíře-Motol v dostupné vzdálenosti. Místo, které si oblíbíte na první pohled. A právě zde v této atraktivní lokalitě vzniká nový projekt pro bydlení, Rezidence Prachnerova. Moderní bytový dům nabízí 118 bytů různých velikostí od 1+kk až po velkorysé mezonety s rozlehlými terasami. Lodžii ale má každý byt, i s možností vlastní minizahrádky. Můžete se tak přírodou obklopit nejen na pohled, ale i přímo ve svém bytě.

V celém domě bude instalován unikátní systém rekuperace vzduchu s filtry druhé generace, dýchat tak budete jen čistý vzduch. Garážová stání budou schována v podzemí pod domem a nemusíte tak už nikdy řešit přeplněná parkoviště a objíždět svou ulici pětkrát dokola, než se vám povede zaparkovat.

Od svého bydlení ale nečekáme jen mít kde přespat s výhledem na přírodu. Chceme tu mít svůj klid, zázemí, cítit se bezpečně a v pohodě, ale také potkávat se s přáteli a rodinou. Česká společnost IP Polná, která za stavbou Rezidence Prachnerova stojí, již při návrzích dbá na designové řešení i členění jednotlivých bytů a celého domu. Zajímavá kompozice jednotlivých pater vytváří soukromý vnitroblok plný zeleně, který můžete využívat kdykoli budete chtít. Rezidence Prachnerova využívá špičkové materiály a luxusní design pro splnění všech požadavků moderního bydlení, zároveň však svým vzhledem respektuje i starší zástavbu a krajinný ráz. A když se nebudete chtít zastavit v některé z místních kaváren a hospůdek, můžete si užívat klid a pohodlí svého bytu nebo si dát kávu na terase a kochat se výhledem na Prahu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno