Pracovní vytížení v současnosti je maximální, ze všech stran na nás doléhá stres a napětí a neutuchající ruch. Dovolená by proto měla být obdobím v roce, kdy si užijete zasloužený klid, ulevíte od všech starostí a budete maximálně relaxovat. Jestli nevyhledáváte přímořské lokality, ale máte raději klidnou českou přírodu a stylové ubytování na samotě, máme pro vás Tip. Zajeďte si do Krkonoš a ubytujte se v chalupě Šípková.

2012-05-19-1941_large

Ubytování v klasické roubence v samotném srdci Krkonoš

Chalupa Šípková je stavbou, která je pro oblast Krkonoš typická. Jedná se totiž o klasickou roubenku, tedy dřevěnou stavbu z masivního dřeva. Stavba se nachází v klidné přírodě samotného srdce Krkonoš, kousek od centra Černý Důl na svahu Černé Hory. Přímo u chalupy je horský potok, který příjemně šumí. Chalupa je ideální pro dovolenou celé rodiny nebo party přátel. Naleznete zde 2x čtyřlůžkový apartmán a pro páry je připraven také jeden dvoulůžkový apartmán. Elegantní stavba v klidném prostředí je zárukou pohodově strávené dovolené.

img_5490_large

Stylová výbava s nadstandardními prvky

I vybavení chalupy Šípková snese ta nejpřísnější kritéria. Protože se jedná o klasickou dřevostavbu, tak i vybavení samotné chalupy je v dobovém stylu. Celý interiér je vybaven replikami nábytku ve starodávném stylu. Mezi největší klenoty se řadí stylová dobová kuchyně s kachlovými kamny, za kterými můžete spát a také koupelny, ve které je klasická dřevěná vana a dřevěné umyvadlo. Pokud pojedete na dovolenou s dětmi, tak ani ony se nudit nebudou. Přímo u chalupy je dětské hřiště a venkovní bazén. Pro večerní pohodu slouží velký venkovní gril. Pokud byste přeci jen potřebovali být i v době dovolené online, tak v celé chalupě je zaveden Wi-Fi internet.

Detailní informace o chalupě najdete na stránkách www.chalupyroubal.cz.

7507_large

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno