Dlouhodobé udržení čisté a průzračné bazénové vody v optimální kvalitě je cílem každého vlastníka domácího zahradního či interiérového bazénu. Ne vždy se to bohužel daří a ve většině případů je nutné provozu bazénu a zejména údržbě bazénové vody věnovat velkou pozornost. Existují ale přípravky bazénové chemie, které mohou tento proces, tedy údržbu bazénové vody, výrazným způsobem usnadnit, protože se o kvalitní vodu a optimální hodnotu jejích důležitých parametrů postarají samy. Přesně tímto způsobem účinkují například Multi tablety 5v1 od známé značky bazénové chemie PWS.

 

O co všechno se Multi tablety 5v1 starají?

Jak už naznačuje samotný název „Multi Tablety 5v1“, jedná se o multifunkční přípravek pro údržbu bazénové vody s obsahem několika účinných složek. Jediná tableta se dokáže prakticky sama starat o úpravu téměř všech důležitých parametrů bazénové vody. Konkrétně zajišťuje udržení optimální koncentraci aktivního chloru v bazénové vodě, stabilizuje hodnotu pH, udržuje vápenaté a hořečnaté ionty v rozpustné formě a tím brání vzniku inkrustů na stěnách bazénu i v bazénové technologii. Další funkcí tablet je také výrazné usnadnění procesu vysrážení nečistot a jejich snadnější odstranění prostřednictvím bazénové filtrace. 

PWSkomplex3

Volba správné velikosti tablety podle objemu bazénu

Je pochopitelné, že si pořizujeme domácí bazény různých velikostí a objemů, a tudíž se liší i dávkování jednotlivých přípravků bazénové chemie. PWS Multi Tablety 5v1 jsou proto nabízeny ve třech velikostních variantách. PWS Multi tablety 5v1 Mini (20 g) jsou určeny pro údržbu malých bazénů do objemu cca15 m3, s tabletami PWS Multi tablety 5v1 Maxi (200 g) lze upravovat bazénovou vodu ve většině rodinných bazénů. Pokud máte nadstandardní velikost bazénu, jsou vhodnou volbou tablety Grand 5v1 o váze 500 g. Všechny varianty Multi tablet 5v1 stačí jen umístit do vhodného bazénového plováku a pravidelně je dávkovat dle návodu výrobce. O vše ostatní se už postarají samy. Nezapomínejte ale pravidelně kontrolovat hodnotu pH a koncentraci chloru pomocí testerů.

Detailní nabídku bazénové chemie PWS najdete na www.eshop.techneco.eu.

PWSmulti11

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno