Je mezi námi spousta rodin, v nichž chtějí nebo potřebují oba rodiče chodit do zaměstnání. To stejné platí u rodičů, kteří se o své dítko starají sami bez partnera či partnerky. Pokud není možné požádat o hlídání dítěte babičku, tetu nebo jiného rodinného příslušníka ani kamarádku, je nutné hledat školku nebo jesle. Pokud jste zatím byli neúspěšní, obraťte se na Agenturu Beránek, kterou najdete téměř v centru Brna. Nabízí služby soukromé školky i jeslí, a to už od roku 2010.

Soukromá mateřská školka Brno

Samozřejmostí je příjemné prostředí, které vytváří pro děti zároveň podnětné prostředí pro rozvoj. Očekávat můžete vedení dětí k samostatnosti a odpovědnosti, učení je vzájemnému respektu, spolupráci a pomoci. Vzdělání je ve školce hrou.

Je zde snaha o individuální přístup a podpora zdravého rozvoje osobnosti dítka. Dochází k výuce dle pedagogických plánů Ministerstva školství ČR s ohledem na moderní trendy a směry v předškolní výchově a vzdělávání dětí ve školkách.

Soukromá školka Beránek také dodržuje tradice a učí děti způsobu zdravé stravy a chování k přírodě. Je zde i nabídka nadstandardní péče pro všechny děti, jako výuka angličtiny, zájmové kroužky, sportovní a kulturní akce, pravidelná setkávání s rodiči.

O vaše děti se budou starat erudovaní pedagogové, vedení soukromé školky dbá na výběr pedagogů, jejich vzdělání, praxi i další školení. Všichni pedagogové absolvují nejen odborná školení, ale i pravidelná školení první pomoci.

Využijte jesle Beránek

Do soukromé školky mají přednostní příjem děti, které navštěvovaly jesle Beránek. Ty jsou určeny pro děti od půl roku věku do tří let. Fungují na principu, jako státní jesle a mateřské školky. O děti se stará pečlivě vybraný personál z řad pečovatelek s pedagogickým vzděláním, ale i zdravotníků.

Více na agentura-beranek.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno