Prostor přímo jako stvořený pro vaše sešlosti s přáteli a zároveň ideální místo k plnohodnotnému odpočinku v bezprostřední blízkosti okolní přírody. Širé nebe nad hlavou, přesto v bezpečí před všemi negacemi klimatických vlivů. Hliníkové pergoly značky Hobbytec jsou navíc bezúdržbové a mají prověřenou životnost. Otázkou však zůstává pro jaký typ zastřešení se rozhodnout a jaké v sobě polykarbonát oproti sklu skrývá výhody.

 

Hliníkové pergoly s montáží zdarma

Hliníkové pergoly prémiové kvality jsou odrazem současných trendů moderních čistých křivek s co největším napojením na přírodu. Dokonale navržená konstrukce se dá využít i jako lukrativní přístřešek pro automobil nebo k zastřešení menšího bazénu. Aktuálně lze využít skvělé akce, která je k dispozici až do konce roku a předesílá ne veškeré produkty na zakázku montáž zdarma.

 

Hliníkové pergoly s polykarbonátovou střechou

Polykarbonát se v poslední době stává velice populárním materiálem. Pro svou ohebnost se z něj dá vytvořit střecha libovolného zakřivení a navíc poskytuje mnohem odolnější vlastnosti, než je tomu u skla.

Polykarbonátová střecha je 300x pevnější než sklo a dokonce 30x odolnější než plexisklo. Snadno tak odolá i silnému krupobití. Kromě toho pohlcuje UV záření, takže i dlouhodobě odstavený automobil je pod tímto zastřešením v naprostém bezpečí.

Hliníková pergola se sklem

Hliníková pergola se sklem garantuje neměnnou stabilitu vzhledu. Společně pak s kvalitní konstrukcí tvoří harmonický celek v mimořádně dokonalém zpracování.Moderní hliníkové pergoly jsou prověřenou jistotou dlouhodobé životnosti a bezúdržbového chodu. Hobbytec je i v tomto segmentu schopen vypracovat unikátní návrh pro zakázkovou výrobu, ke které do konce roku získáte montáž zdarma.

Pokud chcete o probíhající akci získat podrobnější informace, navštivte internetové stránky výrobce na adrese www.hobbytec.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno