Výrobce kolimátorů Holosun každý rok pravidelně představuje novinky, na které se můžeme těšit. Rok 2023 přitom není výjimkou a i tentokrát si pro nás připravil hned několik zajímavostí, které rozhodně stojí za pozornost.

Výbava pro noční vidění a termovize

Mezi vůbec nejočekávanější novinky letošního roku se řadí vybavení pro noční vidění a termovize. Pojďme si je ve stručnosti představit. Digitální reflexní zaměřovač nočního vidění DRS-NV je kombinací klasického kolimátoru a nočního vidění. Může se pochlubit osminásobným zoomem a napájením pomocí baterie 18350. Součástí nabídky by měla být jak základní, tak i PRO verze s kvalitnějším čipem a obrazem.

Další novinkou v nabídce bude digitální reflexní zaměřovač termovize DRS-TH, který nabídne pět režimů vykreslení scény. Stejně jako u předchozího modelu by i v tomto případě měl být součástí nabídky PRO model, který se bude pyšnit o 33 % vyšším rozlišením jádra.

Nová řada kolimátorů SCRS

A pozadu nezůstane ani nabídka kolimátorů, která se rozroste o další členy. Konkrétně se můžeme těšit na zbrusu novou řadu s označením SCRS. Kolimátor SCRS se bude pyšnit velmi kompaktními rozměry. V prodeji bude ve dvou verzích, a to s tečkou 2 MOA a přepínatelným systémem osnov.

Tento kolimátor by měl být k dostání nejdříve v červnu, ještě chvíli si na něj tedy počkáme. Co se týče ceny, ta by se měla pohybovat kolem hranice 10 000 Kč.

Více informací ze světa kolimátorů a laserových zaměřovačů najdete na www.holosun.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno