Fotopast FOXcam Wi-Fi najdete na trhu již pár let. I přesto se však u zákazníků neustále těší velké oblibě. V čem vyniká a proč se vyplatí si ji pořídit?

Pohodlná obsluha na dálku

Tou pravděpodobně největší výhodou fotopasti pro myslivce a na zloděje FOXcam Wi-Fi je skutečnost, že ji lze pohodlně obsluhovat na dálku. To znamená, že není třeba docházet do její bezprostřední blízkosti a zbytečně upozorňovat na její přítomnost. Za přímé viditelnosti ji lze obsluhovat ze vzdálenosti 20 metrů.

Pro prohlížení snímků slouží přehledná mobilní aplikace, kterou si lze stáhnout do svého mobilního telefonu nebo tabletu. Aplikace je dostupná na operační systém Android i iOS. Navíc podporuje češtinu a slovenštinu, nemusíte se proto obávat případné jazykové bariéry.

Aplikace také slouží k propojení mobilního telefonu a fotopasti. Celý proces vám zabere přibližně minutu a poté si již budete moct prohlížet vzniklé snímky, stahovat si je a kdykoliv se k nim vrátit. Pomocí aplikace lze také měnit nastavení fotopasti. Díky této funkci se zbavíte neustálého střídání SD karet.

Skvělá kvalita fotek i videí

Pomocí fotopasti lze vyfotit až 10 snímků bezprostředně po sobě. Vybavení zároveň dokáže natočit až 3 minuty dlouhé video a pracovat v režimu časovače a časosběru. Vítanou funkcí je také ochrana PINEM a možnost nastavení automatického přemazávání SD karty.

Fotopast tvoří snímky v perfektní kvalitě. Možná se tedy čas od času přistihnete přitom, že si je zálibně prohlížíte. Rozlišení snímků dosahuje 30 Mpx, u videí se můžete těšit na rozlišení 1728 × 1296 px.

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno