K pražským moderním ubytovacím zařízením, které rozhodně nepřehlédnete, patří i hotel Belvedere Praha. Jeho impozantní funkcionalistická budova se nachází na rohu ulic Milady Horákové a Františka Křižíka. A protože je situován poměrně blízko Pražského hradu, bývá velmi často cílem mnoha návštěvníků, kteří do Prahy přijíždějí.

 

Hotel Belvedere umí nabídnout kompletní služby

Výhody hotelu Belvedere jsou jednoznačné a hotelovými hosty vyhledávané, a to:

  • přímé a rychlé spojení do historického i obchodního centra Prahy
  • klimatizované pokoje s Wi-Fi připojením na internet
  • kvalitní restaurace s výborným jídlem
  • parkování v podzemní garáži hotelu

 

Příjemné ubytování i služby navíc

Hotel v centru Prahy tak nabízí vše, co moderní host žádá. Jeho 149 příjemně zařízených pokojů – od junior suitů, přes business pokoje či pokoje pro invalidní hosty – je připraveno ubytovat každého, kdo chce strávit pohodový čas procházkami po hlavním městě.

Pro ubytované má hotel Belvedere i zajímavé benefity – láhev vody na osobu, lístek na veřejnou dopravu a brzký check-in, což pro některé hosty může být milým překvapením. Návštěvníci jistě tedy ocení, že hotel Belvedere se o své hosty umí dobře postarat a nabídnout jim i něco navíc. Patří tak mezi hotely v Praze, jež rozhodně stojí za navštívení.

 

Konferenční prostory k pronajmutí

Kromě ubytovacích služeb se hotel Belvedere věnuje i pořádání větších akcí typu konference. K dispozici má totiž konferenční prostory s celkovou kapacitou až 400 osob, které jsou rozdělené do tří velkých místností.

Je proto vhodným místem i pro konání plesů, módních přehlídek, tiskových konferencí, protože kromě cateringových služeb umí zajistit také veškeré technické vybavení včetně dataprojektoru, plátna, flipchartu, ozvučení nebo tlumočnických kabin. Je patrné, že hotel Belvedere, je připravený na všechno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno