S manželem bydlíme v prostorném bytě v Brně se dvěma dětmi a psem. Abych se mohla všem naplno věnovat – být dobrá máma, manželka, kuchařka, milenka, panička, která pravidelně a ráda venčí, ještě k tomu zvládne sportovat a vypadat skvěle, potřebuji i já nějaké fígle na údržbu bytu. Ačkoli se někdy cítím jako super žena, někdy ani já na vše nestačím a skončila bych za chvíli v blázinci, kdybych neznala pár tipů, jak si usnadnit práci.

Myslím, že takto si může připadat spousta žen, a tak věřím a doufám, že alespoň některým z nich pomohu v rozhodování, když se s vámi podělím o svou zkušenost s čištěním koberců.

Dvě děti, manžel, pes a koberec prostě nejdou moc dohromady, ovšem, když víte na koho se obrátit, je i tato kombinace možná.

Náš koberec dostává každý den poměrně zabrat a bylo na čase jej vyčistit. Na doporučení známé jsem kontaktovala firmu A SERVIS LIPKA s.r.o. Koberce čistí spolehlivou metodou za pomocí kotoučového stroje a výkonného profesionálního vysavače. Využívají navíc silnou chemii, která koberce také dezinfikuje. Jejich práce je vážně perfektně odvedená. Zaměstnanci jsou velmi ochotní a flexibilita této firmy jež až překvapivá.

Koberec byl, po jejich „zásahu“ jako nový, měkký, čistý a voňavý. Na jinou firmu bych se již neobrátila, proč taky, když jsem spokojená. Mohu rozhodně doporučit! Jen bych si přála, aby jejich skvělá práce vydržela delší dobu, ale to je s mojí početnou rodinkou asi nereálné.

Umývání oken v Brně jako v reklamě? To jsem se zmýlila!

Umývání oken a úklid celkově nebyl nikdy moje hobby. Pořád jsem se rozhlížela po nějakém vynálezu, který mi to co nejvíce usnadní, nebo po robotovi, který to snad udělá za mě.

26867290 - spacious living room with walkout deck view of elegant white and black dining table set

To jednou bylo zase jaro a všichni bláznili s jarním úklidem- takový ten úklid, kdy převrátíte i tu poslední pokličku, odsunete sedačku či zajedete s prachovkou i tam, kde to není vidět.

Já moc na takové úklidy nehraju, ale letos jsem nějak sebrala odvahu na to umýt ta naše okna, která jsem si před lety namyslela. Víte jak, to si člověk navymýšlí, když rekonstruuje- tam takové okno, tam francouzské, tamto vysoko, druhé nízko. A já, že se teda do toho pustím, a že si k tomu nakoupím nějaké ty čistící prostředky. Tak jsem zainvestovala.

Nakoupila jsem si u nás v Brně speciální přípravky na okna, leštidlo a nezapomněla jsem taktéž na stěrku, která mně se mi vždycky v reklamě líbila. Teď to musí jít jako po másle, když to vypadalo v televizi tak jednoduše.

A aby to jednoduché bylo, tak jsem se ještě pro jistotu podívala na jedno video o umývání oken na internetu a pustila se do toho. Malá okna jsem docela zvládla, ale že bych byla nějak nadšená? Pořád se mi zdálo, že je to samá čmouha a přemýšlela, zda je to v rukách či stěrce. Pak přišly na řadu moje krásná velká okna z obýváku. A tady se to ukázalo. Začala jsem prvním oknem a tím jsem také skončila. Říkala jsem si, že přece tak marná být nemohu. Ale nešlo mi to za boha vyleštit a umýt kolem rámů.

Po dvou hodinách jsem mé úsilí ukončila a sedla zase ke všemocnému internetu. Jako první jsem našla brněnskou firmu A SERVIS LIPKA s.r.o.- tak proč ji nezkusit. Oni se přece na okna specializují. A jelikož jejich pracovník měl zrovna volno, do druhého dne byl u mě jako na koni.

Okna umyl skvěle. A já ,,ženská zvědavá“ jsem zjišťovala, proč to také nešlo i mně. Došla jsem k závěru, že pracovníci firmy A SERVIS mají bohaté zkušenosti a , že není nutné  používat tolik čisticích prostředků, které by mi mimochodem zaplatily dvě další mytí oken. S dalším umýváním mám tedy jasno.

 

2 KOMENTÁŘE

 1. Dobrý den paní Slavíčková,

  naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čistí koberce jakýchkoliv rozměrů. Pokud máte o tuto naši službu zájem, tak neváhejte kontaktovat naši centrálu. Více informací nejen o službě čištění koberců najdete na našich webových stránkách http://www.a-servislipka.cz/

  Přeji hezký den.

  Barbora Lelková
  A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 2. Dobrý den,

  ráda bych se zeptala na to, zda firma A Servis Lipka čistí koberce i větších rozměrů? Předem díky za odpověď.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno