Úklidová firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. provádí mytí, čištění a leštění oken v bytech, domácnostech, rodinných domech, komerčních prostorách a ve firmách.

Mytí oken provádí na všech typech oken, výloh a jiných prosklených plochách. Zaměstnanci firmy postupují velmi ohleduplně k okolí a svoji práci vykonávají tak, aby nedošlo k poškození. Jsou specialisté na čištění a leštění běžně znečištěných oken nebo oken, které se potřebují zbavit silných nečistot například po malířích, řemeslnících po stavbě a rekonstrukcích.

Nejčastějším servisním cyklem je mytí výloh 1x za 14 nebo za 30 dnů, ale také nepravidelně. Čištění se provádí tzv. trikem suchého leštění. Nepoužívají žádné leštící přípravky. Okna se leští pouze na sucho a tím je zaručeno, že okna zůstanou déle čistá.  Po použití leštících přípravků za mokra, jsou po nějakém čase na oknech vidět kola a tahy leštění. V případě, že se leští na sucho a bez leštidel, je důležité, aby na oknech nezůstalo leštidlo, které za čas vystoupí a ukazuje mapy po leštění.

Pro kvalitní provedení mytí oken je důležité perfektně umýt celou plochu okna včetně jeho rámů a parapetů. Mytí oken se provádí čistým rozmývákem a následně se skleněná plocha důkladně setře stěrkou s kvalitní gumou. Pokud se dodrží tento jednoduchý postup, není prakticky co leštit. Skleněná plocha se nechá proschnout a následně se leští na sucho čistou bavlněnou plenou.

Mytí oken je firma schopna zajistit v jakoukoliv denní dobu po celý rok. Také provádí čištění rolet, lamel, žaluzií a markýz. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. Mytí a čištění oken, výloh, a prosklených ploch ve výšce se provádí pomocí horolezecké techniky, nebo z hydraulických ramen montážních plošin.

Zanesené koberce už nejsou žádný problém!

Babička bydlí v bytě ve velkém bytě v Praze sama. S manželem se jí snažíme pomáhat, jak jen to jde, nicméně tolik času také nemáme. Chodíme ji občas nakoupit, občas vypereme nebo vyžehlíme prádlo a také ji v celém bytě uklízíme.

40824108 - slippers on the mat, top view with space for text

Úklidy nám nedělají problém, se vším jsme si vždy poradili. Jediné, na co jsme si nikdy netroufli bylo čištění koberců. Přeci jen koberce u babičky byly již starší, zašlé a zašlapané nečistotami.

Přemlouvali jsme babičku, že bychom ji všechny koberce povyhazovali a koupili nové, ale babička nemá ráda změny a byla na ně zvyklá, tak jsme se rozhodli, že zkusíme najmout úklidovou firmu, která by si s nimi třeba mohla poradit. Koberce byly opravdu ve špatném stavu, tak jsme si říkali, jestli to není zbytečné vyhazování peněz, ale nakonec jsme se rozhodli, že to alespoň zkusíme.

Od dobrých známých jsme dostali kontakt na firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., která má prý hodně kladných ohlasů, recenzí a především spokojených zákazníků po celé České republice. Tak jsme je zkontaktovali. Už při tomto telefonátu, nás překvapil milý přístup slečny, která s námi vše domlouvala. Ihned nám dala přibližnou cenovou nabídku, domluvili jsme termín realizace a po telefonu nám také popsala způsob, jakým budou při čištění koberců postupovat.

V daný termín pak dojeli zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA přesně ve stanovený čas. Prošli si byt, aby věděli, kde začít. Do bytu dotáhli těžký čistící stroj, pomocí kterého hloubkově do koberce zanesli kvalitní chemii, která odstranila veškeré i hodně zanesené nečistoty v koberci. Následně byl celý koberec vysátý za použití třímotorového vysavače.

Nechtěli jsme tomu věřit, jednu chvíli jsme i mysleli, že nám kompletně vyměnili koberce. Prostě ta změna byla neskutečná. Koberce byly krásně vyčištěné, opět měly svojí původní barvu a celkový vzhled byl úplně, jako kdyby byl nový. Naprostá spokojenost. Firmu A SERVIS LIPKA od té doby doporučujeme, kde můžeme.

 

2 KOMENTÁŘE

  1. Dobrý den paní Morávková,

    naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., samozřejmě nabízí i jednorázové mytí oken. Stačí jen kontaktovat naši centrálu a domluvit si termín mytí.

    Přeji hezký den.

    Barbora Lelková

    A SERVIS LIPKA, s.r.o.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno