Přiletěl čáp, jste šťastná a těšíte se na miminko? Vaše postava se nyní krok po kroku začne měnit, proto bude potřeba se s narůstajícím bříškem zaměřit se na svůj šatník. Cítit se pohodlně v těhotenství je základem pro každou nastávající maminku. Pokud pozorujete, že se vaše postava začíná měnit výrazněji, pak není problém vybrat si ideální těhotenskou modu, která vám bude zaručeně slušet. Pohodlné volné tuniky, těhotenské šaty, kalhoty ale také těhotenské spodní prádlo bude v tomto nezapomenutelném období sexy. Více informací o pohodlné těhotenské módě najdete na dětské aukci.

 

Těhotenské šaty

Těhotenské šaty nesmí chybět ve vašem šatníku, ani sebe-volnější tunika vám nenahradí ten uvolňující pohodlný pocit, který se vám dostaví právě v těchto kouzelných šatech. Neopomínejme taktéž těhotenské šaty společenské, ve kterých budete daleko více sexy, než si myslíte.

 

Čeká vás oslava nebo jste pozvaná na společenskou akci či večeři? Věřte, že i s vaším bříškem budete okouzlující hvězda ve společenských elegantních šatech. Pokud máte obavy z otoků nohou, pak si nelámejte hlavu s obuví bez podpatků, takové jemné baletky budou perličkou k působivým šatům.

tehotenske-obleceni-1

Jak vybrat správné kalhoty v těhotenství

V prvním trimestru těhotenství určitě můžeme nosit veškeré druhy kalhot a riflí. Postupem času, kdy nám bříško narůstá bude nejpohodlnějším a taktéž elegantnějším řešením zvolit kalhoty elastické neboli legíny.

 

Chtěla by jste se cítit v těhotenství přitažlivá i v riflích? Nelámejte si hlavu tím, že by nebyly pohodlné nebo, že by vás snad utěsňovaly. V dnešní době kvalitní internetové obchody nabízejí vysokou škálu těhotenských moderních riflích, které vás promění v nezapomenutelný objekt a stanete se v očích mnoha mužů jedinečnou. Těhotenství neuzavírá cestu ke kráse, jen podsouvá alternativní způsob oblékání.

t356

 

 

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno