Ačkoli je dnešní moderní doba plně otevřená nejrůznějším vymoženostem, které především ženám v domácnosti pomáhají šetřit čas, peníze i sílu, spousta lidí zastává názor, že sušička na prádlo představuje zbytečný luxus. Podle nich prádlo hravě uschne na čerstvém vzduchu a to i bez přítomnosti drahé sušičky. Přiklonili byste se i vy k podobnému tvrzení? Ano, na jednu stranu máte pravdu – prádlo uschne i venku na šňůře, ovšem co budete dělat v případě, kdy se venku budou honit všichni čerti a vy budete nutně potřebovat tu novou blůzku, kterou jste si omylem zamazali při obědě? Ne vždycky se dá spoléhat na počasí, a proto se v dnešním článku společně podíváme na to, jak si správně vybrat novou sušičku!

 

  • Umístění

Ještě než se začnete rozmýšlet nad konkrétní značkou, zamyslete se, kde bude mít vaše nová sušička prádla své čestné místo. Žijete-li v prostorném bytě či domečku, jistě nemusíte počítat každý centimetr. Neřešíte-li nedostatek místa, můžete si vybrat sušičku s plněním zepředu. Opačné je to v případě, kdy jste nuceni obývat menší byteček, kde nemáte centimetrů na rozdávání – v takové situace je vaší sázkou na jistotu sušička s plněním se shora, která šetří místo, ale neochudí vás o funkce a praktičnost.

 

  • Energetické nároky

Jakmile budete mít jasno s typem sušičky, zaměřte svou pozornost na energetické nároky. Hned zkraje si ujasněme, že nejlepší sušička je s označením A+++, která je ale zároveň ze všech nejdražších, a proto si jí nemůže dovolit každý. Podle svých finančních možností nejen na pořízení, ale i používání sušičky na prádlo neberte toto kritérium na lehkou váhu.

 

  • Praktické funkce

Závěrem pojďme k trochu příjemnějším nárokům a těmi jsou praktické funkce. Každá žena jistě ocení skutečnost, že prádlo ze sušičky jednoduše vytáhne, složí či pověsí na ramínko a více se nemusí o nic starat. Je tohle i váš cíl? Pak se snažte najít takovou společnici, která vám nabídne pestré funkce, jež je radost používat. Některé sušičky dokonce disponují programem, který vám prádlo příjemně zjemní i bez přítomnosti aviváže.

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno