Dnešní hektická doba způsobila, že v kancelářích tráví lidé čím dál víc času. Nemusí se ovšem jednat o problém, pokud budou mít dobré zázemí.

Zaměstnavatelé se dnes snaží svým zaměstnancům co nejvíce zpříjemnit pracovní prostředí. Vědí totiž, že mnozí v kancelářích v podstatě žijí – obědvají u svého stolu a odcházejí, až když je venku tma. Různé vychytávky v kancelářích se dnes považují za zaměstnanecký benefit, ať už se jedná o poskytování pitného režimu zdarma, odpočinkové místnosti s křesílky a stolním fotbalem nebo třeba automaty s výběrem zdravých potravin a džusů. To všechno je sice pěkné, zaměstnavatelé by ale neměli zapomínat na naprosté základy, jakými jsou třeba toalety.

Toaleta je místem, kterému se prostě nelze vyhnout. Obzvlášť ve velkých kancelářských budovách, kde je mnoho zaměstnanců, se může stát, že je těžké udržovat ji v dobrém stavu. Přitom zrovna dobré hygienické zařízení je něco, co ocení opravdu každý ze zaměstnanců. Velkou pomoc v tomto ohledu představují osvěžovače vzduchu. Vůně na toalety dodávají pocit čistoty a představují bonus k čistým a dostatečně vybaveným toaletám. Za vyzkoušení stojí třeba výrobky Fre-pro z USA, které s minimálním úsilím dokážou proměnit toalety na příjemné, voňavé místo. V nabídce jsou jak gelové vůně a sítka do pisoáru, tak klasické závěsné vůně do toalety. Vydrží provonět prostor po dobu třiceti dnů, mohou být umístěny velmi nenápadně a na výběr je široký sortiment povzbudivých i uklidňujících vonných kombinací. Vytvoří se tak příjemné prostředí se zázemím, které umožní zaměstnancům cítit se v práci dobře ve všech ohledech.

Konečně pak nejde jen o toalety. V sortimentu Fre-pro  naleznete také osvěžovače vzduchu do větších prostor nebo do firemních automobilů.

Sortiment značky Fre-Pro můžete zakoupit zde: https://www.ecofresh.cz/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno