V současné situaci se můžeme vydat leda tak do práce (ti šťastnější z nás, zbytek pracuje trvale z domu, nebo práci nemá), do obchodu, případně na procházku do přírody. Chybí vám kina, divadla, posilovny? Kulturní večer si uděláte před televizí a před televizí si také zacvičíte.

Jestliže máte doma „klasickou“ televizi s pár českými programy, možná si právě ťukáte na čelo. Internetová televize vám však nabídne mnohem více možností.

Buďte nezávislí s internetovou televizí

Internetová televize znamená, že televizní vysílání přijímáte přes internet. Nemusíte tedy řešit žádnou anténu a nezajímá vás ani přechod z DVB-T na DVB-T2. Změny televizního vysílání neřešíte, protože vám přichází televizní programy přes internet. Vše, co potřebujete, je televize s HDMI vstupem, který většina moderních modelů má, najdete ho také na set-top boxu.

V některých zemích internetová televize předhání jiné způsoby sledování televize a je možné, že i v Česku k tomu někdy dojde. Internetová varianta má totiž výhody, jež u jiných nenajdete.

Bohatší nabídka programů, možnost sledovat pořady zpětně

Asi nejdůležitější je bohatší výběr programů. Mnozí poskytovatelé internetových televizí vám budou vnucovat přednastavené balíčky, avšak existuje i jiný přístup. Například na https://www.nej.cz/ si můžete programy, jež vás baví sledovat, vybrat sami. Na výběr je přes 200 TV stanic včetně lokálních informačních TV a HD programů. Nabídka obsahuje i videotéku HBO s nejnovějšími seriály a filmy.

Další výhodou je možnost sledovat internetovou televizi na více zařízeních. Nemusíte se doma dohadovat, co si pustíte dnes večer, každý si vezme svůj telefon, tablet či počítač a dívá se, na co chce. V ceně jsou až 4 zařízení.

V neposlední řadě vás potěší možnost pořad pozastavit a opět spustit, přetáčet nebo pouštět zpětně. Hodí se také ukládání oblíbených pořadů, vyhledávání a další funkce. Televize najednou dostává úplně jiný rozměr.

Nej.tv nabízí nejen internetovou televizi, ale i rychlý internet. Obě služby pořídíte v jednom balíčku za výhodnou cenu. Rychlý internet se v době, kdy pracujeme a studujeme online, také hodí!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno