Nákup kočárku je krásná a současně i poměrně komplikovaná věc. Úžasné je to, že nákup kočárku je vlastně předzvěstí příchodu miminka, komplikace přichází v případě, kdy je třeba vybrat typ kočárku a ještě horší to může být, když se podíváte na ceny. Nebojte se, existuje i řešení, jak můžete koupit super kočárek za slušnou cenu a právě tuto variantu vám představíme!

 

Co vše si musíte ujasnit

Kočárek je věc, která musí být bezpečná a maximálně pohodlná pro vaše dítě, současně si musíte uvědomit, že ho budete vyžívat třeba i několik let. Na začátku si tedy dobře rozmyslete, kde všude budete chtít s kočárkem jezdit a jak moc ho budete využívat. Pro běžné ježdění po městě je vhodný klasický kočárek, do náročnějšího terénů je lepší model se sportovními prvky jako jsou odpružená kola apod. Moderní jsou dnes trojkombinace. Tedy kočárky s podvozkem, na který je možné umístit hlubokou korbu, autosedačku a později i golfky. Tyto kočárky jsou velmi praktické a hlavně skladné, takže je určitě vhodné o nich uvažovat. Dejte si pozor, aby kočárek měl dostatečně pevnou konstrukci – chybět nesmí ani praktické doplňky jako je polohovatelné madlo, síťka, pláštěnka apod.

 

Koupit můžete velmi levně!

Realita je bohužel taková, že ceny nových a opravdu kvalitních kočárků se mohou pohybovat i v řádech desetitisíců korun. Pokud tolik peněž nemáte, nebo se vám je nechcete dávat, máte ještě jednu možnost – můžete koupit již použitý kočárek. V tomto případě doporučujeme se podívat na kočárky bazar. Najdete zde inzeráty pro koupi použitých kočárků za super ceny. Jestliže se rozhodnete koupit použitý kočárek, rozhodně si jeho kvalitu zkontrolujte. Na fotkách nemusí být vidět vady a poškození. Super je, že i některé použité kočárky vypadají jako nové, takže nikdo nic nepozná a vy i vaše dítko se budete těšit z výhodného nákupu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno