Doby, kdy se na našem trhu pračky objevily a znamenaly vlastně jen skříně, do kterých se napustila teplá voda a klepaly se ze strany na stranu, jsou již dávno pryč. V současnosti musí moderní pračky disponovat hned několika funkcemi a splňovat přísná kritéria, aby mohly být považovány za opravdu moderní. V dnešním článku si představíme, jak by měla taková pračka v současnosti vypadat a podle čeho ji poznat.

 

Zeptali jsme se u uznávaného prodejce elektro

Jaké parametry by měla v současnosti splňovat moderní pračka, jsme se zeptali přímo u specialistů. Jako specialistu jsme zvolili společnost elektro MICHAEL PLAZA, s tradicí a zkušenostmi v tomto oboru již od roku 1991. Zajímala nás především pračka s předním plněním, protože ty jsou na trhu stále nejžádanějším. Představen nám byl konkrétní model pračky – Bosch WAT24460BY.

BOSWAT24460BY

Proč právě Bosch WAT24460BY?

Pračka Bosch WAT24460BY je doporučována, jako ukázkový model moderních praček s předním plněním. A to hned z několika důvodů. Tím prvním důvodem je jistě ekonomická třída A+++. Všechny spotřebiče s tímto označením ekonomické třídy jsou velmi úsporné, ale pračka Bosch WAT24460BY dokáže být ještě o 30% úspornější, než ostatní modely nabízené v této třídě. Odhadované náklady na 1 rok praní jsou 1 285Kč. Výroba pračky probíhá z vysoce kvalitních materiálů a technologií, což umožňuje dávat na tento model záruku 10 let. To už je známka opravdové kvality.

 

Schopnosti moderní pračky

Nyní přejdeme k tomu, co by měla moderní pračka umět. Bosch WAT24460BY je vybavena motorem EcoSilenceDrive, který disponuje nejen kvalitou a trvanlivostí, ale také zajištěním velmi tichého chodu. Kapacita pračky je na 8 kg prádla. Nechybí ani velký LED displej pro snadné a přehledné ovládání. Funkce AntiVibration Design zajistí větší stabilitu a tišší chod při praní nebo odstřeďování. Díky funkci VarioSpeed si zase u každého pracího procesu můžete vybrat, zda chcete mít prádlo vyprané rychle nebo úsporně.

 

Detailní popis tohoto modelu a nabídku mnoha dalších najdete přímo na www.michaelplaza.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno