Česká republika je nádherná země, která nabízí celou řadu skvostných míst k vidění. Pokud jste se rozhodli, že letošní dovolenou strávíte v některém z českých koutů, potom pro vás máme hned několik tipů. Poradíme, jak vytipovat tu nejvhodnější lokalitu a podíváme se také na výběr ubytování. Právě zde totiž bývá kámen úrazu…

 

Kam vyrazit?

Naše republika nabízí mnoho úžasných míst, které uspokojí náročné aktivní turisty i ty, kdo nejraději tráví dovolenou na dece u vody. Při plánování dovolené vás proto nejdříve čeká obtížný úkol: musíte se rozhodnout, kam vlastně vyrazíte. Jestliže máte rádi turistiku, doporučujeme hory. Nejpopulárnější jsou Krkonoše, Šumava, Jeseníky a Lužické hory, kterým dominuje České Švýcarsko. Pro milovníky „pohodovější a tak trochu lenivé“ dolovené doporučuje například dovolenou na Lipně, v jižních Čechách nebo na Moravě, kde je možné si užívat při válení u vody a nebo podnikat výlety za historickými památkami či do přírody. Při výběru lokality musíte vzít v potaz, aby všichni účastníci měli dostatek komfortu. Zjistěte si, jak je to v místě s dopravou, obchody, ptejte si i na atrakce pro děti apod. O místě si zjistěte co nejvíce, předejdete tak případnému zklamání.

Jak vybrat nejlepší ubytování?

Rozhodně není dobré, když budete řešit ubytování až na místě. Mohli byste tvrdě narazit, protože popularita tuzemských dovolených roste, takže v sezóně je obvykle plno. Výběr vhodného typu ubytování v ČR vám významně ulehčí portál naplanujubytovani.cz. Z pohodlí domova si zde můžete vybrat ideální místo pro váš pobyt. Do připraveného formuláře stačí zadat typ ubytování a také místo. V případě místa se vám zobrazí detailní seznam nej míst v ČR, takže bude výběr zcela odpovídat vašim požadavkům. Dále zadáte už jen termín pobytu a cenu. Během chvilky se vám zobrazí seznam volných míst a už si stačí jen objednat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno