Určitě to znáte. Každé ráno stojíte před volbou, co si obléci na sebe. A v zimě narůstá tato volba do skutečně obřích rozměrů. Pokud vyjdete ven zababušení od hlavy až po paty, díru do módního světa moc neuděláte. Ale vsadíte-li raději na svůj cool šatník, můžete také celý den klepat kosu.

 

Do české zimy v české čepici

Sportování v mrazu je pak ještě o něco složitější. Obalit si krk šálou znamená jen ztěžka otáčet hlavu a chundelatá čepice s bambulí vás bude po chvíli spíše rozčilovat, snadno se pod ní zpotíte. Funkční čepice pot rychle odvádí od vaší pokožky, a tím udržují hlavu v teple a pohodlí. Ty od značky Rituall.cz využívají funkční materiály Picowinter, Stelvio, Coolmax a další, ze kterých si vybere i náročný zákazník.

16175119_1221546751256551_5260860051656015872_n

Čepice na hory je nepostradatelná, ale v nížinách si často vystačíte i se sportovní čelenkou. I ta vás dokáže zahřát překvapivě dobře – zejména v oblasti uší, kde mívají některé modely čepic občas problémy. Majitelky dlouhých vlasů si navíc díky slušivé čelence mohou vytvořit vysoký culík, který jim nikde nebude překážet.

Zbývá vybrat barvu a vzor, vhodný do vašeho šatníku. V e-shopu Rituall.cz nabízejí tradiční pestrobarevné sportovní kousky pro volný čas i jemné a elegantní modely třeba s květinovými vzory, které uplatníte i na běžné nošení. Zboží je přehledně rozděleno do kategorií podle ročních období a nechybí možnost ani zakázkové výroby, třeba pro váš sportovní tým nebo klub.

Už se nemusíte rozhodovat mezi pohodlím a elegancí. Díky českým čepicím od Rituall můžete mít obojí.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno