Správný střih

Vhodně zvolený střih dokáže skrýt určité nedostatky a zároveň podtrhnout krásu vašich ladných křivek. Každá žena má ten oblíbený – jedna dává přednost klasickému střihu, další preferuje zase tanga, jiná nedá dopustit na dámské spodní kalhotky vysokého střihu. Hodně záleží také na typu oblečení – ne všechny se hodí pod různé typy oděvu. Například pod momentálně velice módní kus oblečení, kterým jsou legíny, zvolte bezešvé kalhotky, které nebudou vidět.

 

Správný materiál

Při výběru kalhotek věnujte pozornost také samotnému materiálu. Pro celodenní nošení by měly obsahovat minimum syntetických materiálů, eliminujete tak nepohodlí či nepříjemné mykózy. Dobrou volbou je bavlna. Naopak krajkové spodní prádlo si nechte pro speciální příležitosti, například když chcete udělat partnerovi radost a okořenit váš milostný život.

 

Správná velikost

Kalhotky vám musí dobře sedět, nikde by se neměly shrnovat ani zařezávat. Pokud máte tu možnost, určitě si je vyzkoušejte. Nezáleží totiž jen na samotném číslování, svou roli hraje také materiál – například pevnější krajka může být méně elastická a může vás nepříjemně škrtit.

Výstřižek

A co barva?

Barva spodního prádla sice neovlivňuje pohodlí, ale podílí se na dobrém pocitu. Vybrat si můžete podle svého gusta. Pozor si musíte dávat jen na velký kontrast spodního prádla a svršků, mohlo by dojít k nechtěnému efektu. Černé prádlo pod bílé oblečení působí vyloženě nevkusně, daleko lepší službu prokáže takové, které se svým odstínem co nejvíce blíží barvě kůže, tedy tzv. tělové.

A rada na závěr: prádlo by mělo nejen dokonale splňovat vaše požadavky, ale také korespondovat s vaší osobností – jedno se hodí k éterické víle, jiné k energické moderní ženě.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno