Všechny se určitě shodneme na tom, že si rády hrajeme s barvami a zkoušíme nové věci co se týče make upu. Ale většinou s líčením na každodenní nošení sklouzneme k tomu osvědčenému. S tím, jaké produkty, barvy používáš každý den je to jako s oblečením, které víš že bude na tobě vypadat skvěle a hodí se na každou příležitost. Avašak jak být originální ? Pokud si ještě nenašla ten svůj příznačný look, zkus se inspirovat tipy, které ti mohou pomoci najít ten svůj.

Mysli na to, kdy si se nejvíce líbila sama sobě

Není nutností aby ses cítila nejkrásnější pokud vypadáš jako “panenka” nebo máš náhodou více make up-u jako je pro tebe obvyklé. Možná si se jeden den rozhodla vyzkoušet něco odlišné jako například výraznější oční linku, nebo výraznější rtěnku a cítila ses skvěle. Mysli hlavně na to, kdy ses cítila sebevědomá se svým make up-em, jako kdyby si mohla ovládnout svět. Mohl to být kouřové oční líčení nebo neutrální líčení nebo vůbec žádný make up!

Zvaž to, v čem se cítíš pohodlně

Pokud se ti líbí, jak vypadají výrazné barvy rtěnek na někom jiném, ale ty se necítíš 100% jistá a nejsi ztotožněna jaký dojem vytváří neexistuje žádný způsob jak by právě výrazné rtěnky mohly být tvůj look. Nevylučuj je ale zcela ze své kosmetické taštičky, protože určitě přijde den, kdy budeš chtít překvapit své okolí. Pokud však neodoláte, ale přesto si myslíš, že je to trošku hodně, přemýšlej nad tím, jak by si to mohla zmírnit, aby se to hodilo na každodenní nošení. Například výrazný růžový rtěnku můžeš zmírnit pokud ho smícháš s průhledným leskem na rty.

Mysli na to, na které části obličeje chceš přitáhnout pozornost

Toto je opravdu jednoduché: pokud chceš zvýraznit své oči, zkus oční linky, nebo Rozjasňovací oční stín do koutku oka. Rozjasňovač opticky zvětší oči a budeš vypadat skvěle. Pokud máš krásné rty, které vyženou skvěle v jasných barvách nebo lesku na rty – tak jdi do toho! Pamatuj ale na to, že zbytek make up-u by měl být neutrální kvůli balancii barev. Máš úžasné lícní kosti? Konturování je tvůj nejlepší kamarád.

Zvaž, kolik času si ochotna ráno obětovat

Pokud si trošku ospalec, určitě nebudeš chtít look, který zabere hodinu tvého času, nehledě na to, jak ho miluješ nebo zda se v něm cítíš skvěle. Pokud jedna z těch, co se ráno spěchají ze dveří, jednoduchý BB krém, řasenka, balzám na rty s troškou barvy je pro Tebe asi to nejlepší. A samozřejmě obočí – nikdy nepodceňuj jaký rozdíl v celkovém výrazu může obočí udělat. Pokud si ochotná strávit 15 minut dovést k dokonalosti tvou oční linku, určitě to udělej. Ale buď realistka v tom, co ladí s tvým životním stylem a rozvrhem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno