Kabelka je už neodmyslitelnou součástí každodenního outfitu. Věděla si však o tom, že tvůj charakter prozradí právě to, co máš na sobě?

Odborníci dokáží ženu charakterizovat nejen za to, jak se obléká, ale i podle doplňků a stylu oblékání a dokonce i podle toho, kterou nosí a drží kabelku. Jsi překvapená? Čti dál.

1. Sofistikovaná

Kabelky, které nemají uši, nebo je mají příliš malé, pevně zapadnou do podpaží. Pokud ráda nosíš kabelku právě takto, si sofistikovaná a vzdělaná žena. Typické jsou pro manažerky, nebo výše postavené ženy.

2. Sportovně založená

Velké, objemné nebo sportovní kabelky jsou typické pro mladé dívky. Rada v ní nosíš knihy, kopu papírů a zbytečností? Potřebuješ hodně místa? Patříš mezi velmi praktické a sportovně založené ženy.

3. Nespoutaná

Kožené kabelky se sponami, třásněmi nebo kapsami charakterizují nespoutanou ženu. Velké množství kapes nebo střapců může na někoho působit negativně, ale ty jsi rychlá v rozhodování a dokážeš využít situace.

4. Veselá a přátelská

Rada nosíš veselé barvy kabelek jako je růžová, fialová, modrá nebo zelená? Patříš mezi veselé a přátelské ženy, které mají rády zábavu, společnost a nebojí se komunikovat.

Typy a barvy kabelek o tobě prozradí hodně! Proto buď opatrná při výběru a měj doma v zásobě více tašek. Jeden den nemusíš mít chuť být veselá, jindy toužíš být sexy šelma. Je přirozené, že chceš ve svém životě různé věci, tak proč nezačít tou pravou kabelkou?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno