Produkty v tvé kosmetické taštičce v sobě skrývají více než je na první pohled zřejmé.

Bronzer a tvářenka zastávají stálé místo v kosmetických taštičkách pro jejich snadné aplikování a efektnost. Oblíbili si je známé ženy, ale i my smrtelnice nedáme dopustit na tyto kosmetické pomocníky. Pár precizních tahů štětcem a výsledkem je svěží, mladistvý vzhled.

1. Oční stíny

Barevná škála bronzerů či tvářenek je jako stvořená na náhradu očních stínů. Sáhni po práškových produktech, které déle vydrží na tvých víčkách. Ať si vybereš naturální líčení očí, kde výtečně uplatníš právě zářivost bronzeru nebo romanticky působící vzhled vhodný na první rande pomocí práškové tvářenky, nikdy nešlápneš vedle. Jde totiž o klasický look vhodný pro každou ženu.

2. Rtěnka

Kdo vlastní krémovou tvářenku, určitě odhalil její výbornou pigmentaci. Na líčkách působí velmi přirozeně a hydratačně. Proč tyto vlastnosti nevyužít i na rtech? Jako první pomoc poslouží na vyčarování svůdných plných rtů. Nejvhodnější jsou sytější růžové a červené odstíny krémové tvářenky.

3. Obočí

Obočí představuje tečku za celkovým líčením. Krásně tvarované a zvýrazněné obočí rázem dotvoří charakter tvé tváře. Na trhu existuje nespočet tužek a stínů na obočí, ale co takhle využít pro tento účel Bronzer? Sáhni po matných variantách a vyformuj tak své obočí do krásy.

Ať už preferuješ kterýkoliv ze zmíněných produktů, právě ses dozvěděla, že jsou využitelné na několik způsobů. Znáš nějaké jiné?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno