Proto se také možná stále častěji setkáváme s věčnými dietáři nebo s nárazovými návštěvníky tělocvičen, kteří po chvíli své snažení vzdají. Nedostatečné výsledky mají totiž za následek demotivaci a lidé mají vyšší tendence vrátit se k nezdravému životnímu stylu. Přitom stačí mít jen odbornou pomoc. S tímto poznatkem ke svým klientům přistupuje i sportovně zdravotní centrum TEIT Fitlab na Praze 4, které poskytuje prvotřídní fyzioterapii s moderními tréninkovými programy, a dává si tak za cíl všem zákazníkům vysvětlit, jaké svaly jsou při cvičení zapojovány a tím je naučit vědomě ovládat své tělo a dosáhnout maximálních výsledků.

Vítání jsou tak všichni, kteří potřebují redukovat váhu, připravit se na sportovní výkon, snížit riziko zranění nebo si jen prostě chtějí zlepšit fyzickou kondici. Možné je domluvit si i individuální cvičení nebo cvičení skupinové, která se zaměřují na všechny aspekty správného tréninku. V centru jsou k dispozici vyškolení trenéři, kteří hledají jen to nejlepší ze světa sportu a následně to aplikují na sportovní lekce. Všichni z nich mají zároveň fyzioterapeutické vzdělání a při lekcích se zaměřují na to, aby si klienti neublížili a sami pochopili, které cviky mají smysl a které mají naopak negativní dopad na zdraví.

Kromě sportovně založených lekcí je v TEIT Fitlab nabízeno i rehabilitační cvičení, a to včetně kinesiotapingu, masáží či vstupní diagnostiky, na jejímž základě je stanovena optimální forma terapie. Klienti ale mohou zároveň využít i možnost sestavení jídelníčku na míru, který je přizpůsoben podle vykonávaného povolání, spánkovým a pohybovým aktivitám, a dokonce i finančním možnostem. Strava totiž je a vždy byla klíčovým prvkem zdravého životního stylu a nelze ji opomínat.

Od září tohoto roku je navíc možné zúčastnit se tříměsíčního kompenzačního programu, který si klade za cíl překonat kondiční limity, zvýšit mobilitu a vytrvalost, viditelně zhubnout a zpevnit svaly. Program obsahuje vstupní diagnostiku, konzultace s nutričním terapeutem, individuální tréninky, zdravotní masáže, neomezený vstup do tělocvičny a následnou výstupní diagnostiku.

A kde TEIT Fitlab naleznete? Toto centrum se nachází ve Vyskočilově ulici v Praze a je otevřeno každý všední den od sedmi hodin od rána do devíti hodin do večera.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno