Jak na ženy?

Mezi často opomíjené erotogenní zóny na ženském těle patří vlasy, uši a dlaně. Důvodem je vysoká hustota nervových zakončení, které při stimulaci přispívají k pocitu slasti. Dalšími důležitými místy, díky kterým před vámi žena roztaje jako kostka cukru ve vodě, patří chodidla a prsty u nohou.

Ženské tělo má mnoho citlivých partií, které jsou jakýmsi (pro některé utajeným) klíčem k rozkoši. Proto svoji partnerku bez pochyby potěšíte ženskou masáží, kterou doporučujeme svěřit do rukou odborníkům. Nemusíte se ničeho obávat, určitě se to vaší drahé polovičce bude líbit a vrátí se vám domů nadmíru spokojená. S největší pravděpodobností objeví mnoho netušených míst, jejichž stimulace jí přivádí k šílenství. Tato informace má cenu zlata, tak neváhejte!

 

Jak je to u mužů?

Muži bývají zpravidla mnohem přímočařejší, pokud jde o erotické uspokojení. I oni však mají na těle mnoho míst, jejichž stimulace je klíčem k jejich rozkoši. A nemusí jít zrovna o masáž penisu.

Každého chlapa rozžhaví smyslné hlazení bříška, stehen nebo jeho samotného pozadí. Pokud chcete svému partnerovi dopřát profesionální péči, objednejte mu masáž pro muže. Jedná se o velmi příjemnou proceduru, která navíc prospěje i jeho zdraví a zbaví ho stresu.

Pokud se ale necítíte na to, aby se bez vaší přítomnosti vašemu partnerovi věnoval cizí masér či masérka (byť profesionální), podstupte masáž společně. Masáž pro páry je oblíbenou společnou činností milenců i manželů, kteří touží po nových zážitcích. Díky ní objevíte nové možnosti ve vašem partnerském intimním životě. Erotika má mnoho podob, tak proč jich nevyzkoušet co nejvíc?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno